У Черкасах, де нині триває підрахунок голосів на повторному голосуванні з виборів міського голови, спостерігачі на дільницях повідомляють про ознаки затягування підрахунку голосів та зволікання з доставкою виборчої документації на районні в місті територіальні виборчі комісії.

Деякі дільничні комісії при оформленні перших примірників протоколів у проміжку між 21 і 22 годиною 22 листопада ставлять на них дату і час наступного дня.

Такі протоколи вже оформили, наприклад на ДВК 711086, 710988, 711057, 711046 та деякі інші.

У той час Соснівська районна ТВК вже почала прийом виборчої документації з дільниць. На Придніпровській районній в місті ТВК був станом на 21:30 відсутній кворум. Там уже утворилась невелика черга з дільниць.

Захар Колісніченко, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Черкаській області
тел.: 0972303533
e-mail: cherkasy@opora.org.ua

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.

 Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)