На виборчій дільниці №121127 (вул. Тополина, 37, школа №78) спостерігач ОПОРИ зафіксував два контрольних листа у великій стаціонарній скриньці для голосування під час підрахунку голосів.

Перший контрольний лист члени комісії поклали у скриньку зранку, о 7:50. Другий лист додали вже після закінчення голосування, хоча на ньому також написаний час 7:50.

«Відповідна процедура є виборчим ноу-хау членів ДВК, тому що повторне додавання  до скриньки  контрольного листа не передбачено», - пояснив  Вадим Головченко, координатор Громадянської мережі ОПОРА зі спостереження за виборами в Дніпропетровській області.

За коментарями звертайтеся:

Вадим Головченко, координатор Громадянської мережі ОПОРА зі спостереження за виборами в Дніпропетровській області.

тел.: 0678506592

email: oporavadim@gmail.com

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.

 Сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)