У Черкасах, де 22 листопада проходить повторне голосування з виборів міського голови, на дільниці  № 711073 (ЧНУ ім. Богдана Хмельницького) спостерігач ОПОРИ зафіксував фотографування бюлетеня.

Члени комісії та спостерігачі самостійно намагалися завадити людині, яка фотографувала бюлетень, покинути дільницю до прибуття поліції, однак чоловікові все ж вийшов з приміщення дільниці і зник у невідомому напрямку на автомобілі.

Представники поліції, що прибули згодом, взяли пояснення.

Загалом же другий тур виборів міського голови в Черкасах проходить без значних інцидентів. Спостерігачі подекуди фіксують недостатнє матеріально-технічне забезпечення на дільницях, поодинокі спроби проголосувати за межами виборчих кабінок та недотримання рекомендацій з протиепідемічних норм.

Захар Колісніченко, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Черкаській області

тел.: 0972303533

email: cherkasy@opora.org.ua

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.

 Сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)