На Кіровоградщині новостворена Великосеверинівська сільська ТВК три години не могла зібрати кворум, тому не приймала протоколи ДВК. Про це спостерігачам ОПОРИ повідомив голова ТВК Андрій Щербак.

«Наразі комісія працює в штатному режимі і приймає підсумкові протоколи від членів ДВК», – зазначив секретар комісії від «Опозиційної платформи – За життя» Владислав Сироваткін.

Як повідомляють спостерігачі ОПОРИ, вночі 25 жовтня не було кворуму серед членів ТВК. Члени комісії пішли з ТВК і не відповідали на дзвінки.

Нагадаємо, 25 жовтня Кропивницька районна територіальна виборча комісія припинила повноваження всього складу Великосеверинівської сільської територіальної виборчої комісії і сформувала нову комісію. Члени комісії отримали посвідчення і зібрали засідання.

У частині 4 статті 36 Виборчого кодексу України йдеться, що засідання виборчої комісії є повноважним за умови присутності на ньому більше половини її складу.

За коментарями звертайтеся:
Зоя Лебідь, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Кіровоградській області
тел.: 0957943072

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.

 Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)