На дільницю №120784 у Нікополі прийшли виборчі бюлетені з помилкою.  В бюлетенях надрукований інший округ і, відповідно, прізвища кандидатів у депутаті невірні – поліграфічний комбінат визнав свою помилку.

Нікопольська міська територіальна виборча комісія замовляла друк бюлетенів у Києві, на ДП «Поліграфічний комбінат Зоря». У переддень голосування з’ясувалося, що до ДВК №120784 прийшли виборчі бюлетені для округу №2.  Натомість ця дільниця розташована на окрузі №3. 

Голова Нікопольської міської ТВК Уляна Фоменко в коментарі ОПОРІ сказала, що поліграфічний комбінат обіцяє виправити помилку та доставити бюлетені сьогодні, 24 жовтня, вночі до Нікополя.

За коментарями звертайтеся:

Вадим Головченко, координатор Громадянської мережі ОПОРА зі спостереження за виборами в Дніпропетровській області.

тел.: 0678506592

email: oporavadim@gmail.com

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.

 Сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)