Спостерігачі ОПОРИ зафіксували факт фальсифікації протоколу підрахунку голосів на виборчій дільниці №631675, яка розташована на пр. Лиманському 1.

Так, у протоколі, який отримав під час засідання на ДВК спостерігач ОПОРИ, голоси розподілилися наступним чином: Величков - 1, Добкін - 190, Маринін - 4, Мустафаєва - 16, Немічев - 27, Плетньов - 15, Ряполов - 1, Скорик - 21, Терехов - 246, Ярославський - 14.

А під час засідання Основ’янської районної у місті Харкові ТВК представник дільничної комісії оголосив інші цифри, де вже було +70 голосів на користь кандидата Ігоря Терехова.

Це спостерігачка ОПОРИ зафіксувала на відео. Так, представник ДВК оголосив наступні результати, Величков - 1, Добкін - 190, Маринін - 4, Мустафаєва - 6, Немічев - 5, Плетньов - 3, Ряполов - 1, Скорик - 7, Терехов - 316, Ярославський 2.

За словами регіонального координатора спостереження Громадянської мережі ОПОРА Андрія Токарського, це може свідчити про ймовірну фальсифікацію виборчої документації. Ці факти потребують додаткової перевірки з боку правоохоронних органів та в результаті підтвердження можуть суттєво вплинути на результати виборів.

ОПОРА почала вивчати дані по інших дільницях у Харкові щодо виявлення подібних випадків.

За коментарями звертайтеся:
Микола Зінченко, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Харківській області
тел.: +38 099 788 3660             

Довідково: Громадянська мережа ОПОРА проводить незалежне громадське спостереження за виборами міського голови Харкова, що відбудуться 31 жовтня. Довгострокові спостерігачі розпочали роботу ще до офіційного старту виборчого процесу, аби відстежувати випадки дочасної агітації потенційних кандидатів, зокрема й у соціальних мережах. У день голосування до них приєднаються короткотермінові спостерігачі, які відстежуватимуть хід голосування, фіксуватимуть порушення та проводитимуть паралельний підрахунок голосів виборців.