Центральна виборча комісія оголосила попередження кандидатам у народні депутати, які балотуються по округу №184, через порушення термінів відкриття рахунків виборчого фонду.

Відповідне рішення ухвалено на засіданні 22 жовтня.

Так, попередження оголошено Сергію Матвійчуку («Команда Симчишина»), Тетяні Лазаревій («Миколаївці»), Олександру Пономарьову («Блок опозиційних сил») та Геннадію Васильовичу Лагуті (самовисування).

Відповідно до статті 48 Закону України «Про вибори народних депутатів» партія, кандидати у депутати від якої зареєстровані в загальнодержавному окрузі, кандидат у депутати в одномандатному окрузі зобов'язані відкрити рахунок свого виборчого фонду не пізніш як на десятий день з дня реєстрації Центральною виборчою комісією.

Розмір виборчого фонду партії, кандидати у депутати від якої зареєстровані в загальнодержавному окрузі, не може перевищувати дев’яноста тисяч розмірів мінімальної заробітної плати.

Розмір виборчого фонду кандидата у депутати в одномандатному окрузі не може перевищувати чотирьох тисяч розмірів мінімальної заробітної плати.

За коментарями звертайтеся:

Євгеній Гладкий, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Херсонській області

тел.: +38 095 537 15 12

email: kherson@opora.org.ua