Opora

17 березня перед початком сесії Рівненської обласної ради відбулася вулична акція-перфоманс «Екскурсія в минуле від департаменту ЖКГ, енергетики та енергоефективності».

 

Фахівці запропонували кроки до переходу від "системи житлових субсидій" до "системи енергоефективності".

 

Програми та літні табори, що популяризують теми навколишнього середовища, новинки з використанням відновлювальних джерел енергій та місцеві ініціативи Рівного. Про це розповіли учням рівненських шкіл №7 та 12 представники Goethe-Institut в Україні, Громадянської мережі ОПОРА та Екоклубу.

 

Як повідомила Ганна Старостенко, заступник голови Київської міської державної адміністрації, до кінця року у 220 навчальних закладах Києва планують провести модернізацію обладнання індивідуальних теплових пунктів (ІТП).

 

Хто повинен керувати житлом, вирішували 20 листопада учасники тренінгу в Чернігові. Громадянська Мережа ОПОРА за сприяння Чернігівського міського центру зайнятості розповіла, чи може держава допомогти звичайним жителям в економії коштів й ресурсів.

 

У Кривому Розі тривають Дні сталої енергії. Активісти Громадянської мережі ОПОРА продовжують проводити інформаційні заходи, присвячені заощадженню ресурсів, альтернативним видам енергії та державним програмам підтримки населення для впровадження енергоефективного обладнання.

 

Сьогодні у Кривому Розі, в рамках заходів, присвячених Дням сталої енергії, активісти Громадянської мережі ОПОРА провели тематичні заняття для учнів молодших класів Криворізької загальноосвітньої школи № 86.

 

18 листопада в Оболонському районному центрі зайнятості для відвідувачів та співробітників центру Аліна Брезіцька, координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА прочитала лекцію «Вдома. Прості поради для кожного».

 

18 листопада у Подільському районному центрі зайнятості Аліна Брезіцька, координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА, прочитала лекцію «Вдома. Прості поради для кожного».

 

16 листопада у Рівненському міському центрі зайнятості відбулася інформаційна зустріч на тему: «Енергозбереження – Ваші реальні можливості». 

 
facebook logos PNG19750 greytwitter PNG29 grey2instagram greyyoutube PNG19 greyOPORA Githubtelegram PNG34 greyAndroid grey

© Civil Network OPORA 2006 - 2018