Однією з «фішок» виборчої кампанії деяких кандидатів в народні депутати на Херсонщині є прихильність з боку жінок поважного віку. Принаймні такий образ політики створюють  в соціальних мережах та ЗМІ.

Тенденцію теплих відносин з літніми дамами зафіксували спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА під час моніторингу виборчого процесу.

Так, в обласній газеті «Новий день» від 10 липня вийшло продовження матеріалу про програму кандидата в народні депутати Євгена Рищука (186-ий ВО, самовисуванець), де йдеться про підняття пенсій та інші плани політика. Текс супроводжується фотографією Євгена Рищука з жінкою пенсійного віку, яка демонструє неприховану підтримку кандидата.

11 липня кандидат в народні депутати Іван Вінник (184 ВО, самовисуванець) розмістив на своїй сторінці фотографії з чергової зустрічі з виборцями. На одній з світлин сільська мешканка цілує кандидата в щоку, що очевидно його дуже до вподоби.

Ще одному кандидату в народні депутати Павло Білецький (182-ий округ, від партії «Голос») присвячений цілий випуск газети «Гривна». Для першої шпальти обрана велика світлина молодого кандидата з літньою мешканкою міста та її розповідь про те, що «Паша не підведе».

Також ми вже писали про кандидата в народні депутати в 182-му окрузі Садіяра Мамедова (самовисуванець), котрий останнім часом став постійним гостем дискотеки для людей похилого віку, яка проходить щонеділі в міському парку. Політик не тільки танцює разом з бабусями та дідусями, а й встановлює на танцювальному майданчику свій банер й роздає агітаційні листівки.

За коментарями звертайтеся:
Максим Єлігулашвілі, координатор довготермінового спостереження Громадянської мережі ОПОРА в Херсонській області
тел.: 066 62 44077
Громадянська мережа ОПОРА в Херсонській області

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

 Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)