Opora

Політично стурбовані українці зараз дуже багато говорять про електронне голосування. Дуже багато говорять про досвіди Естонії, США та інших європейських країн. Думаю, в цьому напрямку варто би було також звернути увагу на інші досвіди, наприклад Росії. 

 

Новий спосіб проводити лінію регресії - жовтим маркером по скріншоту, від балди.

 

коротко про те чи є у Верховній Раді ідеологічна опозиція.

 

Кілька місяців тому партія незалежних висунула мою кандидатуру на посаду губернатора великого штату Нью-Йорк проти кандидатур містера Джона Т. Сміта і містера Бленка Дж. Бленка. Я невиразно відчував, що в мене є одна важлива перевага перед цими добродіями, а саме - моя незаплямована репутація.

 

Вже місяць тривають вибори Президента і всього два залишилось до кінця голосування по першому туру. Не можна відкинути таку вже традиційну українську технологію добору потрібної кількості голосів, як підкуп виборців. В цей благодатний час, зазвичай, на виборців проливається золотий дощ подарунків та ніжностей від кандидатів, а ці опади і будуть підкупом. Нижче наведемо вісім із половиною порад як себе поводити, якщо ви потрапили під цю хмару, як зібрати побільше золотих крапель.

 

Ізмєльчал українєц. Що ж це таке, на виборах до ВР давали по 200 гривень за голос у 2012 році, тоді як виборцю в Нігерії в 2007 давали $34.

 

  Ця країна ніколи не буде колишньою. На 100% важко сказати, чи закріпиться результат дорослішання надовго. Втім, очікувати, що громадяни і надалі продовжуватимуть чекати на лідера-месію, дозволятимуть грати з ними в політичні драми  та задовольнятимуться малим, сильним світу цього не варто.

 

Кількість заяв про фальшовані результати виборів не те, щоб зашкалює, але как би каже нам, що проблеми мєсто бить імєлі. (прямо так і каже: - Пєтя (чи підстав інакше ім’я), проблеми место бить імєлі). І з цим не погодитись може хіба той, хто не читав сайт ОПОРИ в день виборів (15 грудня) чи не ознайомлений із звітом.

 

Рівно 8 років тому Громадянська мережа ОПОРА провела свою першу акцію і оприлюдниа програмний маніфест, який став підсумком осмислення досвіду та викликів Помаранчевої революції. По суті, це був один з планів дій для громадянського суспільства після його перемоги на Майдані в 2004 році.

 

Громада об'єднується. Об'єднується навколо вирішення спільних проблем. Протягом останніх років кількість протестних акцій в Україні постійно зростає, що є наслідком збільшення протестних настроїв в українському суспільстві. Про це свідчать результати останніх соціологічних досліджень.

 
Ми у Facebook Ми у Twitterandroid grayOPORA Github

mapa 2015 grey

tvk grey

rada grey

OSBB grey

zhytlo grey 

rada4you g

hotline

bookstore opora grey

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2015