У понеділок, 22 квітня, об 11:00 у Вінницькому прес-клубі, що за адресою вул. Соборна, 68, м. Вінниця, відбудеться прес-конференція Громадянської мережі ОПОРА щодо підсумків повторного голосування та паралельного підрахунку голосів.

Під час заходу представники ОПОРИ розкажуть, як минув день повторного голосування на Вінниччині, які порушення зафіксували короткотермінові спостерігачі та оприлюднять результати паралельного підрахунку голосів (PVT – parallel vote tabulation).

Спікери:

  • Наталія Величко, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Вінницькій області
  • Галина Сегеда, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Вінницькій області

До участі запрошуються представники ЗМІ, громадських і політичних організацій та інші зацікавлені особи.

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямовано на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Із жовтня 2018 року Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за виборами Президента. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 204 спостерігачі по всій країні. А 31 березня 2019 року та в разі проведення другого туру до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, набагато швидших за офіційні та точніших за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

За коментарями звертайтеся:
Наталія Величко, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Вінницькій області
тел.: +380636286785
 
Галина Сегеда, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Вінницькій області
тел.: +38 097 705 23 66