19 квітня об 11:30 у прес-центрі ІА «УНІАН» (вул. Хрещатик, 4, конференц-зал) відбудеться прес-конференція щодо підсумків спостереження Громадянської мережі ОПОРА напередодні повторного голосування виборів Президента України.

Під час заходу експерти ОПОРИ розкажуть про активність політичних гравців під час виборчої кампанії, основні проблеми формування окружних та дільничних виборчих комісій, а також поділяться думками щодо готовності суб’єктів виборчого процесу та правоохоронних органів належним чином реагувати на порушення виборчого законодавства.

Спікери:

  • Ольга Айвазовська, голова правління Громадянської мережі ОПОРА;
  • Олександр Неберикут, аналітик Громадянської мережі ОПОРА;
  • Олександр Клюжев, аналітик Громадянської мережі ОПОРА.

Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями.

За додатковою інформацією звертайтесь:

044 591 44 44

info@opora.org.ua

Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямовано на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Із жовтня 2018 року Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за виборами Президента. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 204 спостерігачі по всій країні. А 31 березня 2019 року та в разі проведення другого туру до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, набагато швидших за офіційні та точніших за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.