6 березня 2019 року о 10:00 в прес-центрі ІА «Інформатор» (м. Дніпро, вул. Воскресенська, 14) відбудеться прес-конференція на тему: «Порушення виборчого законодавства в Дніпропетровській області».

На заході ОПОРА представить результати спостереження за виборчою кампанією в області та в Україні, розповість про активність потенційних та зареєстрованих кандидатів на пост Президента України на Дніпропетровщині, а також про типові порушення виборчого законодавства протягом перших місяців виборчого процесу в регіоні.

В прес-конференції візьмуть участь:

  • Вадим Головченко, координатор громадського спостереження ОПОРИ за виборами в Дніпропетровській області;
  • Максим Очеретяний, начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Дніпропетровській області.

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямовано на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Із жовтня 2018 року Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за виборами Президента. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 204 спостерігачі по всій країні. А 31 березня 2019 року та в разі проведення другого туру до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, набагато швидших за офіційні та точніших за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

За коментарями звертайтеся:

Вадим Головченко, координатор громадського спостереження ОПОРИ за виборами в Дніпропетровській області

тел.: 067 850 65 92

e-mail: oporavadim@gmail.com

Юлія Лисенко, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА в Дніпропетровській області

тел.: 050 100 88 91

e-mail: lysenko.fri@gmail.com

 Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)