У середу, 27 лютого, об 11.00 в готелі «Оптіма» (вул. Лазарєва, бульвар Шевченка, 6, другий поверх) відбудеться прес-конференція Громадянської мережі ОПОРА, присвячена активній фазі виборчої кампанії в Черкаській області.

Під час прес-конференції спостерігачі ОПОРИ розкажуть про хід президентської виборчої кампанії: основні тенденції, особливості, порушення, характеристики етапів виборчого процесу, утворення окружних виборчих комісій на Черкащині.

Спікер:  Захар Колісніченко, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Черкаській області.

До участі запрошуються представники ЗМІ, громадських і політичних організацій та інші зацікавлені особи.

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямовано на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Із жовтня 2018 року Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за виборами Президента. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 204 спостерігачі по всій країні. А 31 березня 2019 року та в разі проведення другого туру до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, набагато швидших за офіційні та точніших за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

За коментарями звертайтеся:
Захар Колісніченко, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Черкаській області
тел.: 0972303533
e-mail: cherkasy@opora.org.ua