Якщо ви помітили, що політика значною мірою оселилася в соціальних мережах, і прагнете розібратися, як політики використовують можливості політичної реклами в Facebook та Instagram, то приходьте 10 березня о 15:00 у Krop:hub Кропивницький (вул. Преображенська, 2).

Кому це може бути корисним?

Для журналістів, тут факти та цифри для публікацій, зокрема, які теми перед виборами кандидати/партії просувають найбільш активно.
Представники партій зможуть відслідковувати, скільки на рекламу в соцмережах витрачають конкуренти.
Громадські організації, ви зможуть перевіряти, чи є відмінності між задекларованими пунктами передвиборчих програм і реальними темами, які просувають кандидати чи партії в соціальних мережах Facebook та Instagram. Окрім того, матимуть інформацію для моніторингу партійних фінансів та аналізу фінансових звітів учасників виборчих змагань.

Чекаємо всіх небайдужих і охочих здобувати нові знання.

Разом з аналітиками даних Громадянської мережі ОПОРА будемо:

  • вивчати онлайн-візуалізатор політичної реклами в Facebook та Instagram;
  • аналізувати набори даних, на яких побудовано візуалізатор, та інші відкриті виборчі дані;
  • вчитися їх завантажувати і обробляти в Excel.

Також дізнаємося місце Кіровоградської області у рекламних кампаніях політичних сторінок, порівняно з іншими областями України, та побачимо, чи цікаві користувачі з регіону рекламодавцям. Зможемо порівнювати свою область з іншими.

Окрім того, дослідження політичної реклами Facebook та Instagram – один із способів зрозуміти, які теми найважливіші для місцевих політиків. Адже оплачуються лише справді вагомі повідомлення.

Напередодні місцевих виборів, які відбудуться восени 2020 року, помітно зростає політична активність у найрізноманітніших її проявах. Всі готуються до змагань – хтось агітувати і здобувати підтримку виборців, хтось аналізувати і висвітлювати цей процес.

Для зручності роботи та ефкективності воркшопу кількість учасників дещо обмежена, тож для підтвердження участі у ньому необхідно заповнити онлайн-форму https://forms.gle/6gUWUTJppUYqe9W19


Питання?
Зоя  Лебідь, тел.: 0957943072, email: knrmisto@gmail.com

Захід організовується за підтримки USAID та Європейськоі комісії