19 липня об 11:00 у приміщенні Хмельницької міської централізованої бібліотеки (м. Хмельницький, вул. Подільська, 78, 2-й поверх) відбудеться пресконференція «Хмельниччина напередодні виборів: особливості кампанії та зафіксовані порушення».

Під час заходу йтиметься про основні тенденції передвиборчої кампанії, активність політичних сил та окремих кандидатів, порушення, які зафіксували спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА та правоохоронні органи.

Представники ОПОРИ розкажуть про підсумкові результати спостереження за виборчим процесом в області, ознайомлять із ситуацією щодо порушень та захисту виборчих прав громадян в регіоні.

Спікери:

  • Андрій Попик, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Хмельницькій області;
  • Володимир Гарієвський, громадський омбудсмен із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА в Хмельницькій області;
  • Валентин Білянський, заступник начальника ГУНП в Хмельницькій області.

До участі запрошуються журналісти, представники громадських організацій, політичних партій, кандидати та інші зацікавлені особи.  

За коментарями звертайтеся:
Андрій Попик, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Хмельницькій області
тел.: 097 935 13 90
Оксана Банкова, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Хмельницькій області
тел.: 097 807 32 93
e-mail: khmelnytskyi@opora.org.ua

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.