8 липня о 12:00 у приміщенні Центру розвитку місцевого самоврядування (вул. Університетська, 20, Чернівці) відбудеться пресконференція Громадянської мережі ОПОРА щодо перебігу виборчого процесу під час парламентських виборів.

Під час заходу представники ОПОРИ розкажуть про порушення, які спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА фіксували протягом першого місяця виборчої кампанії: їх характер, кількість, а також стан розгляду правоохоронними органами.

Також спікери презентують результати аналізу окружних виборчих комісій, розкажуть про їх роботу та заміни, які відбулися в окружних виборчих комісіях.  

Окрім цього, представники Громадянської мережі ОПОРА розкажуть про тенденції передвиборчої агітації та зафіксовані за кандидатами в народні депутати порушення.

Спікери:

  • Тарас Прокоп, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Чернівецькій області;
  • Василь Купіна, громадський омбудсмен із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА у Чернівецькій області.

До участі у пресконференції запрошуються представники засобів масової інформації, політичних штабів, громадських організацій та інших. Попередня акредитація необов’язкова.

За коментарями звертайтеся:

Тарас Прокоп, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Чернівецькій області

тел.: +380954900504

e-mail: chernivtsi@opora.org.ua

Ярина Боринець, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Чернівецькій області

тел.: +380660924497

e-mail: borynetsyaryna@gmail.com

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

 Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)