У понеділок, 8 липня, об 11:00 у Вінницькому пресклубі (вул. Соборна, 68), м. Вінниця, відбудеться пресконференція Громадянської мережі ОПОРА щодо перебігу виборчої кампанії на позачергових парламентських виборах-2019.

Під час заходу йтиметься про активність та форми агітації, які використовують кандидати та політичні партії на Вінниччині, про найпоширеніші порушення виборчого законодавства та про формування дільничних виборчих комісій.

Спікери:

  • Наталія Величко, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Вінницькій області;
  • Галина Сегеда, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Вінницькій області.

До участі запрошуються представники ЗМІ, громадських і політичних організацій та інші зацікавлені особи.

 

За коментарями звертайтеся:
Наталія Величко, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Вінницькій області
тел.: +380636286785
Галина Сегеда, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Вінницькій області
тел.: +38 0977052366
 

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучатьсящепонад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallelvotetabulation) з метою отримання результатів виборів, що будутьнабагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

Веб-сайт|Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)