У п’ятницю, 5 липня, о 10:30 в прес-клубі «Новий день» за адресою м. Херсон, вул. Преображенська, 26 (раніше – Декабристів) відбудеться пресконференція Громадянської мережі ОПОРА «Підсумки першого місяця виборчої кампанії на Херсонщині: тенденції та порушення».

Під час заходу представники Громадянської мережі  ОПОРА розкажуть про те, як проходить процес підготовки виборів в регіоні, хто з кандидатів проявляє найбільшу активність, які форми агітації використовують. Також спікери розкажуть про основні порушення закону та презентують результати медіа-моніторингу.

Спікери:

  • Максим Єлігулашвілі – координатор довготермінового спостереження Громадянської мережі ОПОРА в Херсонській області;
  • Анастасія Супрун – представниця Громадянської мережі ОПОРА в Херсонській області;
  • Катерина Пономаренко – комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА в Херсонській області.
За коментарями звертайтеся:
Максим Єлігулашвілі, координатор довготермінового спостереження Громадянської мережі ОПОРА в Херсонській області
тел.: 066 62 44077
Громадянська мережа ОПОРА в Херсонській області

 

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.