У вівторок, 2 липня об 11:00, Громадянська мережа ОПОРА обговорить особливості виборчого процесу в регіоні під час позачергових виборів до Верховної Ради. Пресконференція відбудеться у приміщенні Кризового медіа-центру (м. Миколаїв, проспект Центральий, 68).

Координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Миколаївській області Дмитро Баштовий розкаже про формування та роботу окружних виборчих комісій, озвучить найбільш поширені форми агітації в області, порушення з боку окремих кандидатів та політичних партій, інші виборчі порушення, зафіксовані спостерігачами ОПОРИ.

До участі запрошуються журналісти, представники громадських і політичних організацій, інші зацікавлені особи.

За коментарями звертайтеся:
Дмитро Баштовий, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Миколаївській області
тел.: +380634171339
 

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

 Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)