1 липня, у понеділок, о 10:30 в інформаційному агентстві «Укрінформ» (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16) відбудеться прес-конференція Громадянської мережі ОПОРА щодо перебігу виборчого процесу під час позачергових виборів до Верховної Ради.

Під час заходу представники ОПОРИ розкажуть про перебіг виборчої кампанії та ймовірні порушення виборчого законодавства впродовж червня, а також огляд реєстрації кандидатів.

Спікери:

  • Ольга Айвазовська, голова правління Громадянської мережі ОПОРА;
  • Олександр Клюжев, аналітик Громадянської мережі ОПОРА;
  • Олександр Неберикут, аналітик Громадянської мережі ОПОРА.

Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями.

За додатковою інформацією звертайтеся:
тел.: 044 591 44 44

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.