У понеділок, 23 листопада, о 13:00 в конференц-залі готелю «Оптима» (м. Черкаси, вул. Лазарєва 6) відбудеться пресконференція Громадянської мережі ОПОРА.

Координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Черкаській області Захар Колісніченко розповість про перебіг голосування, роботу виборчих комісій, порушення, зафіксовані спостерігачами ОПОРИ під час голосування, підрахунку голосів та під час прийому виборчої документації на ТВК.

Також Захар Колісніченко представить підсумковий матеріал про виявлені випадки використання адміністративного ресурсу під час місцевих виборів.

А громадський омбудсмен із захисту виборчих прав у Черкаській області Тарас Щербатюк розповість про моніторинг доступності виборчих дільниць та про хід справ із зафіксованими впродовж кампанії порушеннями виборчого законодавства.

Захар Колісніченко, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Черкаській області

тел.: 0972303533

email: cherkasy@opora.org.ua

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.

 Сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)