У понеділок, 23 листопада, о 12-30, в конференц-залі готелю «Нікотель» (м. Миколаїв, проспект Центральний, 120) відбудеться пресконференція Громадянської мережі ОПОРА.

Координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Миколаївській області Дмитро Баштовий розкаже про агітаційну активність кандидатів, роботу виборчих комісій, порушення, зафіксовані спостерігачами ОПОРИ під час виборчої кампанії, дня повторного голосування та підрахунку голосів. Також Дмитро Баштовий представить підсумковий матеріал про виявлені випадки використання адміністративного ресурсу під час місцевих виборів.

До участі запрошуємо представників засобів масової інформації, громадських організацій, політичних партій та інших зацікавлених осіб.

 

За додатковою інформацією звертайтеся:
Дмитро Баштовий, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Миколаївській області
тел.: +380634171339

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.

 

 Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)