У п’ятницю, 11 вересня, о 12:00 у Харківському пресклубі (м. Харків, вул. Гоголя, 9Б) відбудеться пресконференція на тему «Основні події на старті виборчої кампанії на Харківщині».

Спікер:

  • Микола Зінченко, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Харківській області.

Він розповість про активності з боку потенційних учасників місцевих виборів, що відбудуться 25 жовтня 2020 року: використання зовнішньої реклами, появу іміджевих публікацій та активізацію рекламної діяльності у мережі Facebook.

Йтиметься також про формування та окремі аспекти діяльності територіальних виборчих комісій у межах Харківщини.

До участі запрошуємо представників засобів масової інформації, громадських і політичних організацій, інших зацікавлених осіб.

За коментарями звертайтеся:

Микола Зінченко, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Харківській області

тел.: +38 099 788 3660            

email: nikalyay1@gmail.com

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.

 Сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)