У п’ятницю, 11 вересня, о 12:00 у пресцентрі "Чернігівський вибір" відбудеться пресконференція на тему «Початок виборчої кампанії на Чернігівщині». Організатор заходу –Громадянська мережа ОПОРА.

У пресконференції візьмуть участь:

  • Наталія Висіканець, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Чернігівській області;
  • Олена Рогова, громадська омбудсменка із захисту виборчих прав у Чернігівській області.

Спікери розкажуть про випадки дочасної агітації, використання чорного піару на Чернігівщині, формування територіальних виборчих комісій та виборчих округів.

До участі запрошуємо представників засобів масової інформації, громадських і політичних організацій та інших зацікавлених осіб.

За коментарями звертайтеся:

Наталія Висіканець, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА

за виборами у Чернігівській області

тел.: +380937656931

email: vysikanetsn@gmail.com

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.

 Сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)