У понеділок, 1 листопада, об 11:00 в пресцентрі «Накипіло» (м. Харків, вул. Мистецтв 14) відбудеться пресконференція на тему «День виборів у Харкові: тенденції, порушення, перебіг доби голосування».

Спікером виступить координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Харківській області Микола Зінченко.

Він розповість про перебіг голосування на ДВК та ТВК у Харківській області.

Представник ОПОРИ розкажуть про зафіксовані порушення виборчого законодавства у день голосування та під час підрахунку голосів.

За коментарями звертайтеся:
Микола Зінченко, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Харківській області
тел.: +38 099 788 3660             

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.