Всеукраїнська громадська організація «Громадянська мережа "ОПОРА"» у межах проєкту «Підвищення прозорості політичного фінансування шляхом налагодження превентивних механізмів, покращення процесу розслідування порушень та підвищення обізнаності зацікавлених сторін» оголошує відкритий тендер на закупівлю технічних засобів для облаштування навчальної аудиторії.

Просимо надати цінові пропозиції щодо таких технічних засобів:

 1. Проєктор мультимедійний Epson EB-W51 або аналогічний за технічними характеристиками в комплекті зі стельовим кріпленням.
 2. Проєкційний екран Brateck PEBX128 або аналогічний за технічними характеристиками.
 3. Інтерактивна дошка MOLYBoard IR-9087 або аналогічна за технічними характеристиками.
 4. Система відеоконференцзв'язку Konftel c2055 або аналогічна за технічними характеристиками.

Вимоги до підрядника-учасника тендеру:

 1. Обов’язкова реєстрація фізичною особою-підприємцем, без ПДВ.
 2. Наявність відповідних КВЕДів.

Учасник тендеру має надати наступні документи:

 1. Тендерну пропозицію (в формі, що додається  «Додаток 1. Тендерна пропозиція») з додаванням вартості кожної запитуваної позиції (із зазначенням за одну одиницю товару).
 2. Копія Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що містить відповідний вид діяльності.

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;
 3. Прийнятна вартість товарів;
 4. Тендерні пропозиції повинні залишатися чинними впродовж тридцяти (30) календарних днів з граничного терміну подання Тендерних пропозицій.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника і мати печатку (за наявності) та надіслані до 23:59 27 січня 2022 року у письмовому (електронному, відсканованому) форматі з поміткою «Тендер на технічні засоби» на адресу: tender@opora.org.ua.

Організатор повідомить переможцю тендеру про результати відбору повідомленням на електронну пошту протягом 3 робочих днів із дати завершення прийому тендерних пропозицій.

Контактна особа:

Андрій Токарський

тел. 063 6179693