31 жовтня у Харкові відбудуться вибори міського голови, а в округах №184 на Херсонщині (центр — м. Нова Каховка) та №197 на Черкащині (центр — м. Золотоноша) обиратимуть народних депутатів. У п’ятницю на пресконференції експерти ОПОРИ розкажуть про готовність регіонів до цих виборів та основні порушення виборчого законодавства.

Під час заходу ви дізнаєтеся про перебіг виборчої кампанії в трьох регіонах; застосування адміністративного ресурсу — хто і як використовував його у виборчих інтересах; формування виборчих комісій та заміни; як відбувалася боротьба із кандидатами-двійниками.

Спікерами будуть:
- Ольга Айвазовська, голова правління Громадянської мережі ОПОРА;
- Олександр Клюжев, старший аналітик Громадянської мережі ОПОРА;
- Олександр Неберикут, аналітик Громадянської мережі ОПОРА.

Експерти також розкажуть про рівень готовності Черкащини, Херсонщини та Харкова до виборів 31 жовтня і назвуть ключові ризики перед днем голосування, які треба попередити.

Запрошуємо представників ЗМІ на пресконференцію, що відбудеться 29 жовтня об 11:30 в ІА «Укрінформ» (за адресою: Київ, вул. Б. Хмельницького 8/16). Захід проводиться із дотриманням усіх протиепідемічних вимог.

 

За додатковою інформацією звертайтеся:
тел.: 044 591 44 44

Довідково: Громадянська мережа ОПОРА проводить незалежне громадське спостереження за виборами міського голови Харкова та народних депутатів в округах №184 на Херсонщині (центр – м. Нова Каховка) та №197 на Черкащині (центр – м. Золотоноша), що відбудуться 31 жовтня. Довгострокові спостерігачі розпочали роботу ще до офіційного старту виборчого процесу, аби відстежувати випадки дочасної агітації потенційних кандидатів, зокрема й у соціальних мережах. У день голосування до них приєднаються короткотермінові спостерігачі, які відстежуватимуть хід голосування та фіксуватимуть порушення. А в Харкові та на Черкащині спостерігачі у день голосування також проводитимуть паралельний підрахунок голосів виборців.