Opora

Мамаївська територіальна виборча комісія в неділю, 12-го березня, під час засідання розглянула питання щодо відкликання депутата сільської ради.

 

Представники ОПОРИ у Чернівецькій області опрацювали декларації новобраних голів Сторожинецької, Вижницької, Вашківецької та Тереблечанської громад, подані нимидо ТВК. Сукупна сума доходів декларантів - 459 517 грн, а ось їх сім’ї  заробили менше – 244 606 грн.

 

У неділю, 18 грудня, на Буковині пройшли перші вибори депутатів ради та голови новоствореної Сторожинецької об’єднаної територіальної громади. За підсумками голосування, посаду голови громади здобув Микола Карлійчук, отримавши 51,3% голосів виборців. А ось список депутатів в раду ще не сформований через колізію в Законі.

 

Сьогодні, 18 грудня, чотири новостворені об’єднані громади Чернівецької області обирали собі голів та депутатів. За попередніми даними, на виборчі дільниці прийшло 42,3% виборців. Процес голосування не обійшовся й без порушень.

 

У селі Банилово-Підгірному, що у Сторижинецькій громаді Буковини, члени ДВК не дозволяли спостерігачу ОПОРИ бути на своєму засіданні, а також проводити там відео- та фотозйомку. За фактом інциденту написано заяву до поліції.

 

На Буковині у Вижницькій та Вашківецькій міських об’єднаних громадах, де вибори цієї неділі, 18 грудня, спостерігачі ОПОРИ продовжують фіксувати друковані агітаційні матеріали без вихідних даних та масове розміщення агітаційних листівок у непередбачених для цього місцях.  

 

Спостерігачі ОПОРИ у Чернівецькій області масово фіксують у приміщеннях окремих дільничних комісій друковані агітаційні матеріали кандидатів на виборах до об’єднаних територіальних громад, які відбудуться післязавтра, 18 грудня. Зокрема, у Вашківецькій громаді на території дільниці зафіксована агітація від партій «БПП «Солідарність», «Народний фронт» та «Свобода». А на дільниці в селі Мілієве – кандидата на голову Вижницької громади Олексія Чепіля.

 

Окремі кандидати у депутати до Вижницької, Вашківецької та Сторожинецької об’єднаних громад Буковини – 26 чоловік – на минулих місцевих виборах – 2015 року, – висувалися іншими політичними партіями, а не тими, від яких вони балотуються цьогоріч – на виборах до згаданих громад цієї неділі, 18 грудня.

 

Сьогодні, 11 грудня, у Чернівецькій області пройшли вибори у двох новостворених територіальних громадах – Красноїльській та Чудейській. Загальна явка виборців на дільницях склала 36%.

 

Спостерігач ОПОРИ в селі Іспас зафіксував листівки з антирекламою проти кандидата на голову Вижницької громади Чернівецької області Олексія Чепіля та політичної партії ВО «Свобода». Друковані матеріали – без вихідних даних. Листівки з ознаками так званого чорного піару невідомі розклеїли у непередбачених для агітаційних матеріалів місцях.  

 
Ми у Facebook Ми у Twitterandroid grayOPORA Github

mapa 2015 grey

tvk grey

rada grey

OSBB grey

zhytlo grey 

rada4you g

hotline

bookstore opora grey

Статті/блоги

  • 09 березня 2017Дмитро КузнєцовЧому східна Україна – центр відновлюваної енергетики?Минулого тижня відбувся Перший тур «Зеленої експедиції». Під час поїздки народні депутати з міжфракційного об’єднання «Зелена енергія змін» разом з науковцями та представниками профільних громадських організацій відвідали Схід України, зокрема Донецьку, Запорізьку та Дніпропетровську області.  
  • 01 березня 2017Олеся ДзьобаЯк за кошти міста і держави покращити життя багатоповерхівки: історія успіху столичного ЖБКОрганізувати спільну роботу та налаштувати на зміни мешканців 250 квартир здається неможливим. Спростувати це твердження вдалося Григорію Тимофійовичу Конюху, голові правління ЖБК «Темп-11», що в Києві, та його помічниці та за сумісництвом бухгалтеру Надії Іванівні Барській.  
Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2015