Opora

На одній з дільниць Набутівської сільської громади, як і вранці, члени комісії допускаються помилок у веденні виборчої документації – привезли здавати бюлетені попередньо їх не запакувавши. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 

На одній з дільниць на Черкащині через нещодавні заміни у складі та недосвідченість членів комісії стаються технічні помилки у веденні виборчої документації. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 

На одну з дільниць Тальнівського району із запрошенням для голосування прийшла громадянка Російської Федерації. Голова ДВК відмовила їй у можливості взяти участь у виборах. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 

На Черкащині виборцям в селах видавали бюлетені без паспортів. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 

18 грудня на Черкащині пройдуть перші вибори в трьох об’єднаних територіальних громадах. Громадянська мережа ОПОРА проводила спостереження за перебігом цієї виборчої кампанії.

 

На Черкащині агітаційні листівки кандидатів розміщені у заборонених місцях, а політична реклама не має вихідних даних. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 

На Черкащині був поширений інформаційний вісник під виглядом газети з ознаками «чорного піару». Через публікацію в цьому виданні за власним бажанням пішов з посади голова Тальнівської міської виборчої комісії. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 

На Черкащині серед кандидатів на посаду міського голови Тального велика кількість осіб, які є немісцевими, юними, позапартійними, що потенційно може свідчити про використання технології «технічних кандидатів». Спостерігачі громадянської мережі ОПОРА проаналізували список кандидатів.

 

На Черкащині процес реєстрації кандидатами у депутати та на посаду голови об’єднаних громад на перших виборах завершився вчасно. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 

14 листопада розпочалась реєстрація кандидатів у депутати селищних, сільських та міських рад на перших виборах в об’єднаних територіальних громадах. Як повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА, наразі на Черкащині процес реєстрації відбувається повільно.

 
Ми у Facebook Ми у Twitterandroid grayOPORA Github

mapa 2015 grey

tvk grey

rada grey

OSBB grey

zhytlo grey 

rada4you g

hotline

bookstore opora grey

Статті/блоги

  • 24 лютого 2017Олена ЧудіновичЩоденний моніторинг – дієвий спосіб економіїСвій внесок у розвиток міста та, відповідно, держави робить відділ енергоменеджменту Львівської міської ради. Громадянська мережа ОПОРА поцікавилась, чим саме зараз займається цей відділ, як впливає на скорочення енергоресурсів та до чого прагне у майбутньому.  
  • 24 лютого 2017Анастасія РомазоваМи не настільки багаті, щоб дозволити собі неякісні ремонти, - Світлана СтруковаУ Дніпрі новостворене ОСББ лише за півроку змогло модернізувати основні комунікації будівлі. Як це вдалось звичайним квартировласникам, поцікавились кореспонденти Громадянської мережі ОПОРА у Світлани Струкової, голови об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Будьонного 75».  
Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2015