Opora

Дві дільниці у Хмельницькій та Харківській областях залишились без електропостачання. Виборчі комісії рахують бюлетені з ліхтариками.

 

Колишня голова Слобідсько-Кульчієвецької ТВК від «БПП «Солідарність», а нині член комісії від Аграрної партії України звинувачує чинного голову села і водночас кандидата на посаду голови Слобідки-Кульчієвецької у тиску та погрозах. Із відповідною заявою жінка звернулася до поліції.

 

У Красилові, на Хмельниччині, в день голосування виявили помилку в бюлетені: у списку був відсутній восьмий номер – політична партія «Українське об'єднання патріотів – УКРОП».

 

Листівки з ознаками «чорного піару» щодо кандидатки на посаду міського голови зафіксували в одному з мікрорайонів Красилова, що на Хмельниччині. Про цей факт представники штабу кандидатки повідомили в правоохоронні органи, які задокументували правопорушення і почали вилучати листівки.

 

На Хмельниччині в день виборів спостерігачі ОПОРИ з'ясували, що дільниця № 680599 у с. Велика Салиха, що належить до Антонінської селищної об'єднаної територіальної громади, розташована не за офіційною адресою.  

 

На Хмельниччині дільниця розпочала роботу із запізненням, оскільки з’ясувалося, що голова і один із членів ДВК № 680551 на час формування комісії не мали місцевої реєстрації.

 

  В селі Велика Калинівка Хмельницького району спостерігачі ОПОРИ зафіксували розвезення кандидаткою в депутати до Олешинської сільської ради ОТГ Антоніною Демчишиною (ВО «Батьківщина») продуктових наборів для виборців, до яких входили пляшка олії, пачка борошна, дві пачки цукру, дві пачки крупи і пачка макаронних виробів.

 

Голова Слобідсько-Кульчієвецької сільської виборчої комісії повідомила спостерігачеві ОПОРИ, що вибори в громаді під загрозою зриву, оскільки сільський голова вчасно не погодив єдиний кошторис, а відтак ТВК не змогло отримати в казначействі гроші на організацію виборів.

 

У населених пунктах, що входять до Олешинської сільської об’єднаної територіальної громади Хмельницької області, розповсюджували агітацію за кандидатку на посаду голови ОТГ без вихідних даних та в неналежних місцях.

 

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА встановили, що частина кандидатів від «Українського об'єднання патріотів – УКРОП» на виборах у деяких громадах Хмельницької області не подавала заяв для реєстрації їх кандидатами. Як з’ясувалося, усі особи в 2015 році балотувалися в депутати до Хмельницької міської ради від УКРОПу.

 
facebook logos PNG19750 greytwitter PNG29 grey2instagram greyyoutube PNG19 greyOPORA Githubtelegram PNG34 greyAndroid grey

rada grey

zhytlo grey

mapa 2015 grey

 digest gray

rada4you g

Статті/блоги

Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018