Opora

Після встановлення результатів виборів до Ювілейної ОТГ виборці зібрались на мітинг із метою висловити протест щодо перемоги кандидата на посаду голови Романа Пустового та оформити заяву до суду. Крім того, спостерігачі ОПОРИ виявили деякі факти тиску на обурених виборців.

 

Дільничну виборчу комісію в селі Щасливе Ювілейної ОТГ Херсонщини чотири рази відправляли на уточнення. Про це повідомляє спостерігач Громадянської мережі ОПОРА.

 

У день виборів спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА здійснювали моніторинг за перебігом голосування та роботою дільничних виборчих комісій на перших місцевих виборах в об’єднаних територіальних громадах Херсонщини. Про результати спостереження представники ОПОРИ в регіоні розповіли сьогодні на прес-конференції.

 

До Ювілейної ТВК дві дільничні комісії приїхали здавати виборчу документацію у форматі, що суперечить законодавству. Про це повідомляє спостерігач Громадянської мережі ОПОРА.

 

У селищі Ювілейне на Херсонщині комісія хотіла заблокувати двері, аби унеможливити доступ на засідання, в тому числі для спостерігачів. Про це повідомляє спостерігач Громадянської мережі ОПОРА.

 

На ДВК у селі Благодатне Іванівської ОТГ Херсонщини секретарю комісії стало погано, для неї викликали швидку. Про це повідомляє спостерігач Громадянської мережі ОПОРА. 

 

О 20:00 у кількох ДВК Костянтинівської ОТГ Херсонщини зникло світло. Про це повідомляє спостерігач Громадянської мережі ОПОРА.

 

На ДВК у смт. Білозерка спостерігача ОПОРИ не пускали на засідання, поки не втрутилась комісія вищого рівня.

 

На ДВК №650310, що в с. Новомиколаївка Іванівської ОТГ на Херсонщині список людей для голосування за межами дільниці оформили неналежним чином.

 

У ДВК у селі Балашове Іванівської ОТГ Херсонщини зафіксовано видачу бюлетенів без паспортів. Про це повідомляє спостерігач Громадянської мережі ОПОРА.

 
facebook logos PNG19750 greytwitter PNG29 grey2instagram greyyoutube PNG19 greyOPORA Githubtelegram PNG34 greyAndroid grey

rada grey

zhytlo grey

mapa 2015 grey

 digest gray

rada4you g

Статті/блоги

Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018