Opora

23 лютого у Херсоні відбулась чергова інформаційна зустріч зі студентами, що проходять виробничу практику у шкільній їдальні. Цього разу ОПОРА навчала молодь енергоощадності та енергозбереженню безпосередньо на робочому місті.

 

За минулий рік у Херсоні створили близько 200 нових ОСББ. Громадянська мережа ОПОРА вирішила поцікавитися у представників новоствореного об'єднання «Ілюши Куліка, 133», а саме в голови правління Ірини Шмигирівської та її заступника Олександра Тоценка, про те, наскільки змінилося життя мешканців після реєстрації ОСББ.

 

25 січня у Великій Залі херсонської міської ради відбулась інформаційна зустріч для голів об’єднань співвласників багатоповерхових будинків (ОСББ), на якій розглядалися питання управління житлом та енергоефективності.

 

30 грудня 2016 року у Херсоні відбулась інформаційна зустріч для голів об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. Організаторами заходу, присвяченого питанням енергозбереження та термомодернізації багатоквартирних будинків, стали ХМГО «Центр розвитку ОСББ «Пліч-о-пліч» та Громадянська мережа ОПОРА.

 

26 грудня в одному з мікрорайонів Херсону за ініціативи Громадянської мережі ОПОРА відбулася вулична акція, спрямована інформування мешканців міста щодо особливостей енергозбереження.

 

23 грудня Громадянська мережа ОПОРА провела чергову інформаційну зустріч з майбутніми херсонськими економістами, що навчаються у кооперативному економіко-правовому коледжі. На заході розглядалися питання, присвячені економії енергоресурсів, енергоефективності та енергозбереження.

 

21 грудня у херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі Громадянська мережа ОПОРА провела інформаційну зустріч, присвячену питанням енергозбереження, зі студентами заочної форми навчання.

 

Через підвищення тарифів українці починають звертати більшу увагу на доступні заходи з енергозбереження. Громадянська мережа ОПОРА поцікавилась у мешканця Північного мікрорайону міста Херсону Сергія Пономаренка, як економлять жителі приватного сектору.

 

На одній з ДВК Великокопанівської сільської громади члени комісії проставили свої підписи у протоколі підрахунку голосів ще на ранковому засіданні. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 

На Херсонщині в одній з ДВК зафіксовано неналежне матеріально-технічне забезпечення комісії – відсутня частина даху, обвалилась стеля, а опалення здійснюється пічкою. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 
Ми у Facebook Ми у Twitterandroid grayOPORA Github

mapa 2015 grey

tvk grey

rada grey

OSBB grey

zhytlo grey 

rada4you g

hotline

bookstore opora grey

Статті/блоги

  • 24 лютого 2017Олена ЧудіновичЩоденний моніторинг – дієвий спосіб економіїСвій внесок у розвиток міста та, відповідно, держави робить відділ енергоменеджменту Львівської міської ради. Громадянська мережа ОПОРА поцікавилась, чим саме зараз займається цей відділ, як впливає на скорочення енергоресурсів та до чого прагне у майбутньому.  
  • 24 лютого 2017Анастасія РомазоваМи не настільки багаті, щоб дозволити собі неякісні ремонти, - Світлана СтруковаУ Дніпрі новостворене ОСББ лише за півроку змогло модернізувати основні комунікації будівлі. Як це вдалось звичайним квартировласникам, поцікавились кореспонденти Громадянської мережі ОПОРА у Світлани Струкової, голови об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Будьонного 75».  
Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2015