Opora

23 березня о 12:00 у Херсоні відбудеться чергова інформаційна зустріч «Економія енергоресурсів у побуті. Прості поради» для учнів 8 класів Таврійського ліцею мистецтв № 58.

 

21 березня у місті Херсоні відбулась інформаційна зустріч «Енергозбереження у побуті» з учнями 8 класу Таврійського ліцею мистецтв № 58.

 

Громадянська мережа ОПОРА вирішила проаналізувати, наскільки якісно працюють такі прилади обліку світла та чи влаштовують мешканців Херсону.

 

23 лютого у Херсоні відбулась чергова інформаційна зустріч зі студентами, що проходять виробничу практику у шкільній їдальні. Цього разу ОПОРА навчала молодь енергоощадності та енергозбереженню безпосередньо на робочому місті.

 

За минулий рік у Херсоні створили близько 200 нових ОСББ. Громадянська мережа ОПОРА вирішила поцікавитися у представників новоствореного об'єднання «Ілюши Куліка, 133», а саме в голови правління Ірини Шмигирівської та її заступника Олександра Тоценка, про те, наскільки змінилося життя мешканців після реєстрації ОСББ.

 

25 січня у Великій Залі херсонської міської ради відбулась інформаційна зустріч для голів об’єднань співвласників багатоповерхових будинків (ОСББ), на якій розглядалися питання управління житлом та енергоефективності.

 

30 грудня 2016 року у Херсоні відбулась інформаційна зустріч для голів об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. Організаторами заходу, присвяченого питанням енергозбереження та термомодернізації багатоквартирних будинків, стали ХМГО «Центр розвитку ОСББ «Пліч-о-пліч» та Громадянська мережа ОПОРА.

 

26 грудня в одному з мікрорайонів Херсону за ініціативи Громадянської мережі ОПОРА відбулася вулична акція, спрямована інформування мешканців міста щодо особливостей енергозбереження.

 

23 грудня Громадянська мережа ОПОРА провела чергову інформаційну зустріч з майбутніми херсонськими економістами, що навчаються у кооперативному економіко-правовому коледжі. На заході розглядалися питання, присвячені економії енергоресурсів, енергоефективності та енергозбереження.

 

21 грудня у херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі Громадянська мережа ОПОРА провела інформаційну зустріч, присвячену питанням енергозбереження, зі студентами заочної форми навчання.

 
Ми у Facebook Ми у Twitterandroid grayOPORA Github

mapa 2015 grey

tvk grey

rada grey

OSBB grey

zhytlo grey 

rada4you g

hotline

bookstore opora grey

Статті/блоги

  • 09 березня 2017Дмитро КузнєцовЧому східна Україна – центр відновлюваної енергетики?Минулого тижня відбувся Перший тур «Зеленої експедиції». Під час поїздки народні депутати з міжфракційного об’єднання «Зелена енергія змін» разом з науковцями та представниками профільних громадських організацій відвідали Схід України, зокрема Донецьку, Запорізьку та Дніпропетровську області.  
  • 01 березня 2017Олеся ДзьобаЯк за кошти міста і держави покращити життя багатоповерхівки: історія успіху столичного ЖБКОрганізувати спільну роботу та налаштувати на зміни мешканців 250 квартир здається неможливим. Спростувати це твердження вдалося Григорію Тимофійовичу Конюху, голові правління ЖБК «Темп-11», що в Києві, та його помічниці та за сумісництвом бухгалтеру Надії Іванівні Барській.  
Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2015