Opora

На Херсонщині 16 січня спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували агітаційні матеріали потенційного кандидата в Президенти, лідера партії «Розумна сила» Олександра Соловйова в приміщенні Великокопанівської сільської ради.

 

У Херсоні представники Блоку Петра Порошенка «Солідарність» пропонують людям роботу інтерв’юера в соцопитуванні. А в місті Каховка пропонують за гроші агітувати за чинного Президента або надати ксерокопії документів родичів, які не зможуть бути на виборчих дільницях за станом здоров’я.

 

За результатами моніторингу Громадянської мережі ОПОРА за перші два тижні січня знизилась інтенсивність та кількість однотипних матеріалів з ознаками «джинси» у газетах Херсонської області. Проте лідером з розміщення матеріалів, що можуть мати ознаки замовності в друкованій пресі Херсонщини за першу половину січня став потенційний кандидат та чинний Президент України Петро Порошенко.

 

На честь новорічних та різдвяних свят партійні осередки Радикальної партії Олега Ляшка, ВО «Батьківщина», «Основи» та «Опозиційного блоку» на Херсонщині привітали громадян подарунками та свіжими агітаційними матеріалами. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 

Лідерами з розміщення матеріалів, що можуть мати ознаки замовності («джинси») у херсонських ЗМІ серед потенційних кандидатів в Президенти є Юлія Тимошенко (43%), Петро Порошенко (21%), Олег Ляшко (12%). Серед можливих кандидатів на вибори до Верховної ради – Павло Філіпчук (40%), Сергій Хлань (14%), Ігор Колихаєв (14%).

 

У результаті позачергових народних депутатів в 2014 році до Верховної Ради увійшли 5 представників Херсонщини: 182 округ – Олександр Співаковський («Блок Петра Порошенка «Солідарність»), 183 округ – Юрій Одарченко (ВО «Батьківщина»), 184 округ – Іван Вінник («БПП «Солідарність»), 185 округ – Сергій Хлань («БПП «Солідарність»), 186 округ – Федір Негой («БПП «Солідарність»). Добігає кінця четвертий рік роботи народних обранців. Громадянська мережа ОПОРА проаналізувала, на чому народні депутати роблять акцент у своїй діяльності.

 

На Херсонщині розпочалися масові привітання від представників політичних партій та потенційних кандидатів у народні депутати з новорічними святами. Серед подарунків – іграшки, книжки та солодощі для дітей, миючі засоби, продуктові набори для дорослих. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 

Впродовж листопада-грудня політики розмістили в області зовнішню рекламу, проводили благодійні заходи, збільшили свою присутність в медіа-просторі. Про це розповіли представники ОПОРИ під час прес-конференції 26 грудня.

 

Депутат Херсонської обласної ради від «Опозиційного блоку» Павло Філіпчук використовує шкільні автобуси, придбані за рахунок субвенції з державного бюджету, для власного піару. Про це повідомили спостерігачі ОПОРИ.

 

У грудні у Херсоні з’явилася нова зовнішня реклама ще семи політиків. Тепер у місті представлено 18 потенційних кандидатів в Президенти. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 
FB 5Instagram 2Telegram 3Twitter 7Youtube 4Github 6

Статті/блоги

  • 13 січня 2019Роман ГривінськийОбіцянки, чорний піар, креатив: як політики використовують рекламу в соціальних мережахПротягом грудня – першої половини січня спостерігачі ОПОРИ в Києві фіксували й аналізували оплачені повідомлення та ролики у Facebook, Youtube та Instagram. Порошенко святкує Новий рік на Софійській площі. Тимошенко обіцяє зняти президентську недоторканність. Богословська рекламує авторський канал на Youtube. Андрій Садовий рятує котиків. Про ці та інші тренди політичної...  
  • 13 січня 2019Василина Боруцька, Катерина ШарпатаТОП-5 конфліктів волинських осередків партій на старті виборчих перегонівПеред стартом виборчої кампанії та після початку виборчого процесу волинські осередки політичних партій робили публічні заяви стосовно опонентів чи конфліктів всередині власної організації. Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА на Волині проаналізували «найгучніші» конфлікти, які широко обговорювали у волинському політичному просторі, у мережі...  
  • 13 січня 2019Віктор Пічугін, Микола ЗінченкоМажоритарники проти списочників: як харківські нардепи відпрацювали 4 рокиНародні депутати є представниками українського народу, які діють в його інтересах під час законодавчого процесу. Вони беруть участь в обговоренні та прийнятті законів, у політичних дебатах під час виступу з парламентської трибуни, в реалізації права на депутатські запити та звернення. Напередодні першого пленарного засідання в 2019 році...  
  • 11 січня 2019Сергій Макаренко, Андрій ЧернегаЯк Черкащина обирала Президента: ретроспективаЦьогоріч всьоме з часів здобуття нашою країною незалежності українці обиратимуть Президента. Черговий виборчий процес глави держави уже стартував. Нині кандидати подають документи для реєстрації.  
  • 11 січня 2019Олена ЧернецькаКандидат на пост Президента збирає персональні дані для шоу «Дружина для Президента» без згоди виборцівВиборча компанія офіційно стартувала 31 грудня 2018 року. Закон України «Про вибори Президента України» прямо пов’язує можливість розпочати передвиборну агітацію із датою реєстрації особи кандидатом на пост Президента України у ЦВК.  
  • 09 січня 2019Юлія ЛисенкоПропозиція перенести центр виборчого округу №40 на ДніпропетровщиніСпостерігачі Громадянської мережі ОПОРА дослідили доцільність зміни центру виборчого округу №40 на Дніпропетровщині, що дозволить комісіям зекономити 58 годин робочого часу.  
  • 05 січня 2019Галина Сегеда«Волею народу», а не «чиєюсь примхою» обирається ПрезидентУ ЗМІ, соціальних мережах та «на кухнях» лунають категоричні, навіть екстремістські думки про те, що деяким політикам треба заборонити балотуватись, декого прогнати, а декого кудись кинути, деякі телеканали закрити, деяку політичну агітацію палити, а деякі категорії виборців позбавити права голосу.  
  • 02 січня 2019Роберт ЛорянМонастирищенська міська рада: один голос і ти депутат (Черкащина)Нещодавно, ми розповідали, як отримали протоколи Монастирищенської міської ради. Так ось, проаналізувавши протоколи, ми виявили, що результати виборів були сфальсифіковані, внаслідок чого дві партії отримали по одному додатковому мандату.   
  • 31 грудня 2018Андрій СавчукЯк користуватись бюджетними коштами у сезон виборів: лайфхаки для депутатівЯк користуватись бюджетними коштами у сезон виборів: лайфхаки для депутатів 31 грудня в Україні офіційно стартують президентські вибори, які з невеликою перервою переростають у парламентські. Часу ще ніби вдосталь, але невпинна робота на політичній ниві давно кипить. У цьому матеріалі ми б хотіли розповісти про те, як за допомогою бюджетних...  
  • 31 грудня 2018Марія ДомськаЯк політики використовують онлайн-маркетинг у соціальній мережі Facebook в сегменті Тернопільщини?Соціальна мережа Facebook давно перестала бути онлайн-простором тільки для особистого спілкування. Сьогодні – це платформа для швидкого та масштабного поширення інформації, а також – сприятливе середовище для реклами, чим успішно користуються власники бізнесу, маркетологи, різні спільноти та просто зацікавлені особи. Ще у червні 2017 року...  
Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2019