Opora

Необхідність якісних змін у існуючій виборчій системі та можливі шляхи реформування виборчого законодавства обговорили під час публічної дискусії «#ВиборчаРеформаChallenge» у Харкові 21 лютого у приміщенні ILF-Communication. Ініціаторами заходу виступили Громадянська мережа ОПОРА спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES).

 

11 грудня на Харківщині у Роганській об’єднаній територіальній громаді відбулись вибори селищного голови і депутатів у 26 округах. У день виборів спостерігачі ОПОРИ зафіксували незначні порушення, що в цілому не вплинули на результати голосування.

 

Сьогодні на Харківщині відбуваються вибори депутатів та селищного голови Роганської об’єднаної територіальної громади. Як повідомляють спостерігачі ОПОРИ, усі дільниці відкрилися вчасно й станом на 16:00 проголосували уже 3676 виборців (31,1%).

 

На виборах до Роганської об’єднаної територіальної громади Харківської області виборці одного виборчого округу не можуть проголосувати, оскільки, як виявили спостерігачі ОПОРИ, виборчі бюлетені виборчого округу №4 опинилися лише на одній з двох ДВК округу.

 

Представник Харківської районної організації «БПП «Солідарність» Анна Ряднова звернулася до Харківського районного суду Харківської області після рішення Роганської ТВК щодо реєстрації кандидата Валентина Дебелого (самовисування) одночасно кандидатом на посаду селищного голови та в депутати (за попереднім рішенням суду).

 

9 грудня в Липецькому відділі поліції Головного управління Національної поліції у Харківській області пройшов спільний інструктаж працівників правоохоронних органів, що здійснюватимуть охорону правопорядку в день голосування 11 грудня та при підрахунку голосів, та представників Громадянської мережі ОПОРА.

 

У громадському транспорті, що їздить за маршрутом Харків-Рогань, спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували інформаційні матеріали з ознаками політичної агітації на користь кандидата на посаду селищного голови Роганської ОТГ Федора Шевченка.

 

На чергових місцевих виборах 2015 року серед 27 розпочатих кримінальних проваджень y харківській області жодного не було передано до суду з обвинувальним актом. Напередодні виборів в Роганській об’єднаній територіальній громаді, які відбудуться 11 грудня 2016 року представники Громадянської мережі ОПОРА та Головного управління національної поліції обговорили результати розслідування кримінальних проваджень за фактами порушень виборчих прав і свобод громадян у 2015 році, порядок фіксації таких правопорушень та проблеми у їх розслідуванні.

 

Ректор ХНАУ ім. В.В. Докучаєва закликав працівників університету підтримати кандидатів у депутати від політичної партії «БПП «Солідарність» на загальних зборах працівників університету, що відбувалися 2 грудня у робочий час. На заході також виступив кандидат у селищні голови Федір Шевченко.

 

3 грудня у сільському клубі села Хроли відбувся святковий концерт, присвячений Дню місцевого самоврядування. Урочистості супроводжувалися агітацією кандидата в селищні голови Федора Шевченка, який нагородив почесних представників громади грамотами, солодкими подарунками та закликав громадськість голосувати за кандидатів в депутати від політичної партії «БПП «Солідарність». Такі дії можуть мати ознаки непрямого підкупу виборців.

 
Ми у Facebook Ми у Twitterandroid grayOPORA Github

mapa 2015 grey

tvk grey

rada grey

OSBB grey

zhytlo grey 

rada4you g

hotline

bookstore opora grey

Статті/блоги

  • 24 березня 2017Олена ЧудіновичРівненське ОСББ «Мельника-6»: як після утеплення платити втричі меншеУ Рівному кількість об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) безперервно зростає. Люди стають свідомими господарями та спільно працюють заради власного затишку. Сьогодні місто налічує близько півтисячі ОСББ: частина з них новостворені, але є ті, хто вже роками змінює свій комфорт. Про історію одного з них дізнавалась Громадянська...  
  • 23 березня 2017Олена ЧудіновичЛуцьке ОСББ – рекордсмен енергозбереженняЛучани продовжують дивувати реальними результатами втілення заходів з енергозбереження. На черзі досить молоде, проте успішне об’єднання співвласників багатоквартирного будинку – ОСББ «Центральна вежа».  
Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2015