Opora

Незважаючи на те, що всі виборчі дільниці на виборах до Чупахівської селищної територіальної громади Сумської області відкрилися вчасно, на дільниці №590398 видача бюлетенів виборцям розпочалася майже на годину пізніше, а саме о 8:50.

 

У місті Бурині на виборчій дільниці №590062 кандидатка в депутати від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Наталія Дениско разом з членами виборчої комісії їздила до людей, які голосували на дому, та агітувала їх голосувати за себе та кандидатів у депутати місцевої ради від «БПП «Солідарність». Члени ДВК не чинили перешкод кандидатці, тож разом вони об’їздили більше десятка виборців.

 

На вулицях міста Буринь (Буринська міська ОТГ) спостерігачі ОПОРИ виявили розклеєні оголошення, в яких невідомі доброчинці пропонували виборцям безкоштовно підвозити їх до виборчих дільниць. Як повідомили в поліції, оголошення розмістили два таксисти, які хотіли заробити на виборах.

 

29 жовтня, станом на 8:00, розпочали роботу всі 85 виборчих дільниць у дев’яти об’єднаних територіальних громадах Сумської області. Спостерігачі ОПОРИ зафіксували окремі порушення, зокрема відсутність належної кількості скриньок для голосування та спроби проголосувати без паспорта.

 

22 жовтня у селищі Степанівка, що входить до Степанівської об’єднаної територіальної громади, спостерігачі ОПОРИ зафіксували використання службового транспорту кандидатом на посаду селищного голови Володимиром Лукашем, який також є чинним головою Степанівки, утім, з 16 жовтня офіційно перебуває у відпустці.  

 

У Сумській області спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА фіксують численні порушення у роботі Коровинської сільської виборчої комісії, зокрема при формуванні дільничних виборчих комісій, затвердженні зразків бюлетенів, у веденні виборчої документації.

 

У Бурині, що на Сумщині, спеціальна виборча дільниця №590095 (Буринська ЦРЛ) залишилася без бюлетенів і в день виборів не буде функціонувати, повідомляють спостерігачі ОПОРИ.

 

У низці громад Сумської області, де 29 жовтня цього року відбудуться вибори, територіальні виборчі комісії невчасно забрали бюлетені.

 

Кандидатка на посаду голови Верхньосироватської об’єднаної територіальної громади звинувачує ТВК в створенні нерівних можливостей для кандидатів, а місцеву газету – у поширенні неправдивої інформації.

 

За сприяння кандидата на посаду голови Буринської міської об’єднаної територіальної  громади, а водночас чинного депутата Сумської обласної ради Олександра Непочатова у Буринській ОТГ розпочали ремонт дороги. Про це повідомляє онлайн-видання «Буринь інфо – перший міський портал», не маркуючи при цьому публікацію, як політичну рекламу.

 
facebook logos PNG19750 greytwitter PNG29 grey2instagram greyyoutube PNG19 greyOPORA Githubtelegram PNG34 greyAndroid grey

rada grey

zhytlo grey

mapa 2015 grey

 digest gray

rada4you g

Статті/блоги

Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018