Opora

Цієї осені для додаткової підтримки та консультацій об’єднань у місті Суми почав роботу Ресурсний центр. Громадянська мережа ОПОРА поспілкувалась із засновником Центру Романом Гученко та з’ясувала, які переваги отримують сумські ОСББ.

 

На Сумщині встановлені результати виборів у всіх 13 об’єднаних територіальних громадах.

 

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА, які спостерігали за встановленням результатів виборів у Боромлянській сільській територіальній виборчій комісії (Тростянецький район), зафіксували те, що ще до приїзду перших ДВК із протоколами, голова та члени комісії підписували пусті бланки протоколів.  

 

Через те, що члени ДВК №590140, яка знаходиться в селі Катеринівка Глухівського району (Шалигінська громада), забули поставити на бюлетенях номер дільниці, вибори на цій дільниці можуть визнати недійсними.

 

На виборчій дільниці №590632, яка розташована в селищі Хотінь Сумського району (Хотінська громада) у спостерігачів ОПОРИ виникли підозри щодо того, чи правильно оформлені документи, які дають право голосувати виборцям за місцем перебування.

 

Порушення порядку видачі бюлетенів виборцям було зафіксовано відразу на кількох виборчих дільницях Сумської області.

 

Вибори в Сумській області проходять спокійно, без системних порушень. Разом з тим спостерігачі ОПОРИ протягом дня голосування фіксують низку порушень.

 

Станом на полудень 18 грудня у Волинській області спостерігачі ОПОРИ продовжують виявляти недостатню кількість виборчих скриньок та кабінок для голосування на дільницях. Також зафіксовано факт голосування за чужим паспортом.  

 

На виборчій дільниці №590237, яка розташована у с. Великий Прикіл Краснопільського району Сумської області (Миропільська громада), зафіксована видача бюлетенів без паспорта.

 

Всі виборчі дільниці в Сумській області відкрилися вчасно, голосування проходить без значних порушень.  

 
Ми у Facebook Ми у Twitterandroid grayOPORA Github

mapa 2015 grey

tvk grey

rada grey

OSBB grey

zhytlo grey 

rada4you g

hotline

bookstore opora grey

Статті/блоги

  • 24 лютого 2017Олена ЧудіновичЩоденний моніторинг – дієвий спосіб економіїСвій внесок у розвиток міста та, відповідно, держави робить відділ енергоменеджменту Львівської міської ради. Громадянська мережа ОПОРА поцікавилась, чим саме зараз займається цей відділ, як впливає на скорочення енергоресурсів та до чого прагне у майбутньому.  
  • 24 лютого 2017Анастасія РомазоваМи не настільки багаті, щоб дозволити собі неякісні ремонти, - Світлана СтруковаУ Дніпрі новостворене ОСББ лише за півроку змогло модернізувати основні комунікації будівлі. Як це вдалось звичайним квартировласникам, поцікавились кореспонденти Громадянської мережі ОПОРА у Світлани Струкової, голови об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Будьонного 75».  
Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2015