Opora

17 грудня у сімейному клубі «Традиція» Громадянська мережа ОПОРА провела для маленьких рівнян «Урок енергозбереження».

Представники ОПОРИ грали з малечею у гру «Сортуй сміття правильно». Дітей навчали, чому важливо сортувати відходи та як це робити правильно. Батьки охоче їм допомагали та ділилися досвідом здачі макулатури, скла, металу чи пластику. Також обговорили важливість утилізації ртутних лампочок та батарейок. «Пам’ятаймо, що одна пальчикова батарейка може забруднити 400 літрів води чи 20 м2 землі», – поділилася мама одного з учасників заходу.

Дітлахам продемонстрували мультфільм «Добре світло», який пропагує використовувати енергозберігаючі лампочки. ОПОРІвці пояснили, чому важливо слідкувати за такими щоденними речами, як проста заміна ламп, та назвали інші поради, що допоможуть виховати з підростаючого покоління свідомого споживача енергоресурсів.

Насамкінець дітвора розмальовувала малюнки на енергозберігаючу тематику. Поруч із зображенням були цікаві написи для дітвори та їхніх батьків:

  • «Енергозберігаюча лампа економить електроенергію і служить довше, ніж звичайна лампа».
  • «Одна маленька батарейка може забруднити землю і воду на території, набагато більшій за саму батарейку».
  • «Відпрацьовані лампи і батарейки треба віднести у спеціально відведені місця».
  • «Від розбитої лампочки можуть хворіти люди і тварини».
  • «Відпрацьовані енергозберігаючі лампи, а також батарейки не можна викидати у смітник!»
  • «З енергозберігаючою лампою треба поводитись обережно, тому що вона містить пари ртуті».
  • «Батарейка – дрібничка, але без неї не працює багато іграшок і приладів. Подумайте, що ще у вашій домівці не може працювати без батарейки?».

17 12 16 01

«Діти змалку повинні розуміти прості речі, такі як важливість заміни ламп на енергозберігаючі; утилізація батарейок; раціональне поводження з енергетичними ресурсами. Батьки із задоволенням долучалися. Ми пояснюємо важливі речі в ігровій формі. Це круто і потрібно кожному», – прокоментувала місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Ірина Кантарія.

За додатковою інформацією звертайтесь:
місцевий координатор житлово-комунальних
та енергетичних програм
Громадянської мережі ОПОРА
Ірина Кантарія
тел. 093 726 3677

 

Ця інформація для преси стала можлива лише завдяки широкій підтримці американського народу через Агентство Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID). Відповідальність за зміст несе Громадянська мережа ОПОРА, що не обов'язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

 

Ми у Facebook Ми у Twitterandroid grayOPORA Github

mapa 2015 grey

tvk grey

rada grey

OSBB grey

zhytlo grey 

rada4you g

hotline

bookstore opora grey

Статті/блоги

  • 09 березня 2017Дмитро КузнєцовЧому східна Україна – центр відновлюваної енергетики?Минулого тижня відбувся Перший тур «Зеленої експедиції». Під час поїздки народні депутати з міжфракційного об’єднання «Зелена енергія змін» разом з науковцями та представниками профільних громадських організацій відвідали Схід України, зокрема Донецьку, Запорізьку та Дніпропетровську області.  
  • 01 березня 2017Олеся ДзьобаЯк за кошти міста і держави покращити життя багатоповерхівки: історія успіху столичного ЖБКОрганізувати спільну роботу та налаштувати на зміни мешканців 250 квартир здається неможливим. Спростувати це твердження вдалося Григорію Тимофійовичу Конюху, голові правління ЖБК «Темп-11», що в Києві, та його помічниці та за сумісництвом бухгалтеру Надії Іванівні Барській.  
Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2015