Opora

20 грудня представники Громадянської мережі ОПОРА підбили підсумки громадського спостереження за виборчим процесом в територіальних громадах Полтавської області. Спостереження не зафіксовало жодних суттєвих порушень, котрі могли б вплинути на результати голосування.

 

На Полтавщині підводять підсумки голосування на виборах в об’єднаних територіальних громадах, що відбулися 18 грудня. ТВК комісії оголосили результати, згідно з якими головою Засульської ОТГ став кандидат-самовисуванець Сергій Бондаренко, а Решетилівської ОТГ – кандидат-самовисуванець Володимир Кузьменко.

 

У перших виборах Великосорочинського сільського голови об’єднаної територіальної громади переміг кандидат-самовисуванець Павло Полєков. Офіційні результати виборів було оголошено під час засідання сільської виборчої комісії 19 грудня.

 

На ДВК №530785 (с. Шкурупіївка, Решетилівська ОТГ, Полтавська область) члени комісії допустили помилку у протоколах, що й зафіксували спостерігачі ОПОРИ. Проте для того, щоб скласти нові, з позначкою «уточнений», вони повинні звернутись до ТВК.

 

Після закриття дільниці №530524 (с. Чуднівці Засульська ОТГ Лубенський район Полтавської області) спостерігач ОПОРИ виявив, що голова комісії спить.

 

На Полтавщині (ДВК №530524, с. Чуднівці, Засульська ОТГ, Лубенський район) спостерігачі ОПОРИ виявили, що голова ДВК залишав приміщення виборчої дільниці з печаткою у кишені.

 

На ДВК №530580 (с. Полив’яне Великосорочинська ОТГ Полтавської області) спостерігачі ОПОРИ зафіксували відсутність одного невикористаного бюлетеня після поверненя групи членів цієї ДВК, що здійснювала організацію голосування за місцем перебування виборців.

 

Спостерігачі ОПОРИ зафіксували автобус, що підвіз виборців до ДВК №530580 (с. Полив’яне Полтавської області).

 

На Полтавщині (ДВК №530563 с. Великі Сорочинці Полтавської області) спостерігач від кандидата на посаду сільського голови Ірини Пазинич, яка поїхала разом з членами комісії спостерігати за перебігом голосування на дому, просила виборців ставити відмітки при ній.

 

На ранковому засіданні ДВК №530580 с. Полив’яне Великосорочинського району Полтавської області виявили нестачу контрольних талонів для скриньок для голосування за місцем перебування.

 
Ми у Facebook Ми у Twitterandroid grayOPORA Github

mapa 2015 grey

tvk grey

rada grey

OSBB grey

zhytlo grey 

rada4you g

hotline

bookstore opora grey

Статті/блоги

  • 24 лютого 2017Олена ЧудіновичЩоденний моніторинг – дієвий спосіб економіїСвій внесок у розвиток міста та, відповідно, держави робить відділ енергоменеджменту Львівської міської ради. Громадянська мережа ОПОРА поцікавилась, чим саме зараз займається цей відділ, як впливає на скорочення енергоресурсів та до чого прагне у майбутньому.  
  • 24 лютого 2017Анастасія РомазоваМи не настільки багаті, щоб дозволити собі неякісні ремонти, - Світлана СтруковаУ Дніпрі новостворене ОСББ лише за півроку змогло модернізувати основні комунікації будівлі. Як це вдалось звичайним квартировласникам, поцікавились кореспонденти Громадянської мережі ОПОРА у Світлани Струкової, голови об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Будьонного 75».  
Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2015