Opora

У Полтаві в рамках всеукраїнського туру «#ВиборчаРеформаChallenge», ініціатором якого стали Громадянська мережа ОПОРА спільно з міжнародною фундацією виборчих систем (IFES), обговорили впровадження пропорційної системи з відкритими списками та окреслили недоліки нині чинного виборчого законодавства.

 

20 грудня представники Громадянської мережі ОПОРА підбили підсумки громадського спостереження за виборчим процесом в територіальних громадах Полтавської області. Спостереження не зафіксовало жодних суттєвих порушень, котрі могли б вплинути на результати голосування.

 

На Полтавщині підводять підсумки голосування на виборах в об’єднаних територіальних громадах, що відбулися 18 грудня. ТВК комісії оголосили результати, згідно з якими головою Засульської ОТГ став кандидат-самовисуванець Сергій Бондаренко, а Решетилівської ОТГ – кандидат-самовисуванець Володимир Кузьменко.

 

У перших виборах Великосорочинського сільського голови об’єднаної територіальної громади переміг кандидат-самовисуванець Павло Полєков. Офіційні результати виборів було оголошено під час засідання сільської виборчої комісії 19 грудня.

 

На ДВК №530785 (с. Шкурупіївка, Решетилівська ОТГ, Полтавська область) члени комісії допустили помилку у протоколах, що й зафіксували спостерігачі ОПОРИ. Проте для того, щоб скласти нові, з позначкою «уточнений», вони повинні звернутись до ТВК.

 

Після закриття дільниці №530524 (с. Чуднівці Засульська ОТГ Лубенський район Полтавської області) спостерігач ОПОРИ виявив, що голова комісії спить.

 

На Полтавщині (ДВК №530524, с. Чуднівці, Засульська ОТГ, Лубенський район) спостерігачі ОПОРИ виявили, що голова ДВК залишав приміщення виборчої дільниці з печаткою у кишені.

 

На ДВК №530580 (с. Полив’яне Великосорочинська ОТГ Полтавської області) спостерігачі ОПОРИ зафіксували відсутність одного невикористаного бюлетеня після поверненя групи членів цієї ДВК, що здійснювала організацію голосування за місцем перебування виборців.

 

Спостерігачі ОПОРИ зафіксували автобус, що підвіз виборців до ДВК №530580 (с. Полив’яне Полтавської області).

 

На Полтавщині (ДВК №530563 с. Великі Сорочинці Полтавської області) спостерігач від кандидата на посаду сільського голови Ірини Пазинич, яка поїхала разом з членами комісії спостерігати за перебігом голосування на дому, просила виборців ставити відмітки при ній.

 
Ми у Facebook Ми у Twitterandroid grayOPORA Github

mapa 2015 grey

tvk grey

rada grey

OSBB grey

zhytlo grey 

rada4you g

hotline

bookstore opora grey

Статті/блоги

  • 09 березня 2017Дмитро КузнєцовЧому східна Україна – центр відновлюваної енергетики?Минулого тижня відбувся Перший тур «Зеленої експедиції». Під час поїздки народні депутати з міжфракційного об’єднання «Зелена енергія змін» разом з науковцями та представниками профільних громадських організацій відвідали Схід України, зокрема Донецьку, Запорізьку та Дніпропетровську області.  
  • 01 березня 2017Олеся ДзьобаЯк за кошти міста і держави покращити життя багатоповерхівки: історія успіху столичного ЖБКОрганізувати спільну роботу та налаштувати на зміни мешканців 250 квартир здається неможливим. Спростувати це твердження вдалося Григорію Тимофійовичу Конюху, голові правління ЖБК «Темп-11», що в Києві, та його помічниці та за сумісництвом бухгалтеру Надії Іванівні Барській.  
Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2015