Opora

Середня явка виборців Полтавщини становить 52,9%. Про це повідомляє спостерігач ОПОРИ.

 

На двох дільницях у Щербанівській ОТГ зафіксовано фотографування бюлетенів виборцями. Про це повідомляє спостерігач Громадянської мережі ОПОРА.

 

На дільниці в Машівці на Полтавщині до кабінок для голосування зі стелі тече вода. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 

На одній з дільниць Щербанівської ОТГ відсутній протокол ранкового засідання, вивішені біографічні довідки лише частини кандидатів, а також є неточності у списках виборців. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 

У бюлетенях двох з 26 округів Машівської громади на Полтавщині виявили помилки. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 

На двох ДВК Машівської ОТГ були зафіксовані агітаційні матеріали двох з шести кандидатів на посаду селищного голови Машівської селищної територіальної громади. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 

Громадянська мережа ОПОРА проаналізувала перебіг виборчої кампанії у Мачухівській громаді Полтавської області. Серед 14 членів територіальної виборчої комісії майже всі мають досвід роботи на попередніх виборах. Усього зареєстровано 5 кандидатів на посаду сільського голови та 131 кандидат у депутати, серед них 40 – самовисуванці. Кандидати Мачухівської громади віддають перевагу зовнішній агітаційній рекламі.

 

В Полтавській області в Щербанівській об`єднаній територіальній громаді знову зафіксовано листівки, які не мають вихідних даних, а також містять ознаки «чорного» піару.

 

Громадянська мережа ОПОРА проаналізувала перебіг виборчої кампанії у Заворсклянській об`єднаній територіальній громаді Полтавської області. Серед 11 членів територіальної виборчої комісії – всі мають досвід роботи на попередніх виборах. Усього зареєстровано 4 кандидатів на посаду сільського голови та 69 кандидатів у депутати, серед них 28 – самовисуванці. Кандидати віддають перевагу зовнішній агітаційній рекламі.

 

Громадянська мережа ОПОРА проаналізувала перебіг виборчої кампаній у Щербанівській об`єднаній територіальній громаді. Серед усіх зареєстрованих кандидатів 106 – самовисуванці. Кандидати віддають перевагу зовнішній агітаційній рекламі, розповсюдженню листівок, а також практикують спілкування з виборцями «від дверей до дверей».

 
facebook logos PNG19750 greytwitter PNG29 grey2instagram greyyoutube PNG19 greyOPORA Githubtelegram PNG34 greyAndroid grey

rada grey

zhytlo grey

mapa 2015 grey

 digest gray

rada4you g

Статті/блоги

Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018