Opora

У Коноплянській об’єднаній громаді на Одещині в ряді ДВК температура повітря нижча за вуличну. Проте навіть це не завадило комісіям вчасно розпочати сьогодні виборчий процес. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 

Кандидат у депутати Затішанскої об'єднаної громади Тетяна Кошелєва подала позов до суду щодо дій ДВК №510897 у день голосування. Про це спостерігачам Громадянської мережі ОПОРА повідомила голова Затишанської селищної виборчої комісії.

 

На виборчих дільницях на Одещині відзначається недостатня кількість кабінок та скриньок для голосування, але значних порушень не зафіксовано. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 

День голосування у Затишанській громаді на Одещині проходить спокійно. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 

Сьогодні на Одещині розпочались перші вибори в Затишанській селищній громаді. Усього виборці голосують на 4 дільницях: 2 в селищі Затишшя та по 1 у селі Веселій Балці і в селі Торосове.

 

На перших виборах у Ширяївській об'єднаній територіальній громаді, які відбудуться 18 грудня, свої кандидатури зняли дев'ятеро осіб. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 

Територіальні виборчі комісії завершили реєстрацію кандидатів у депутати та голови рад у Коноплянській та Ширяївській об'єднаних громадах, де вибори відбудуться 18 грудня. Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА проаналізували списки зареєстрованих кандидатів.

 

Затишанська селищна виборча комісія вже зареєструвала 89 кандидатів у депутати об'єднаної територіальної громади. Спостерігачі громадянської мережі ОПОРА проаналізували партійну приналежність зареєстрованих кандидатів.

 

У трьох об'єднаних територіальних громадах, в яких 11 і 18 грудня відбудуться перші вибори, триває процес реєстрації кандидатів у депутати та на посади голів ОТГ. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА в Одеській області.

 

Районні територіальні виборчі комісії Одещини утворили міські, сільські та селищні виборчі комісії вчасно. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА в Одеській області.

 
Ми у Facebook Ми у Twitterandroid grayOPORA Github

mapa 2015 grey

tvk grey

rada grey

OSBB grey

zhytlo grey 

rada4you g

hotline

bookstore opora grey

Статті/блоги

  • 24 лютого 2017Олена ЧудіновичЩоденний моніторинг – дієвий спосіб економіїСвій внесок у розвиток міста та, відповідно, держави робить відділ енергоменеджменту Львівської міської ради. Громадянська мережа ОПОРА поцікавилась, чим саме зараз займається цей відділ, як впливає на скорочення енергоресурсів та до чого прагне у майбутньому.  
  • 24 лютого 2017Анастасія РомазоваМи не настільки багаті, щоб дозволити собі неякісні ремонти, - Світлана СтруковаУ Дніпрі новостворене ОСББ лише за півроку змогло модернізувати основні комунікації будівлі. Як це вдалось звичайним квартировласникам, поцікавились кореспонденти Громадянської мережі ОПОРА у Світлани Струкової, голови об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Будьонного 75».  
Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2015