Opora

За підсумками вимірювання Індексу публічності 2017 року місто Одеса опинилось на передостанньому 23 місці серед усіх обласних центрів з результатом 50%, що характеризує публічність міського самоврядування як низьку. Про це йшла мова 24 квітня під час презентації Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» результатів п’ятого вимірювання Індексу публічності Одеської міської ради.

 

Одеський окружний адміністративний суд задовольнив позов кандидата на посаду Таїровського селищного голови Тимура Хасаєва до Таїровської ТВК в повному об’ємі. Таке рішення суд прийняв о 23:25 28 грудня. Про це повідомляє координатор ОПОРИ в Одеській області.  

 

В Одеській області Таїровська територіальна виборча комісія прийняла рішення про повторний підрахунок голосів по всіх дільницях, після того як народний депутат Василь Гуляєв заявив про численні порушення під час голосування. Про це повідомляє координатор ОПОРИ в Одеській області.

 

Після того, як Таїровська ТВК прийняла протоколи про підрахунок голосів виборців у виборчих округах №№ 8, 9, 11 у ДВК № 510683 (ж/м Совіньон), комісія виявила помилки у цих протоколах. Після наради виборча комісія скасувала своє рішення про прийняття протоколів про підрахунок голосів та зобов’язали ДВК № 510683 (ж/м Совіньон) скласти протокол з поміткою уточнений. Про це повідомляє координатор ОПОРИ в Одеській області.

 

На Одещині станом на 12:00 25 грудня Таїровська територіальна виборча комісія прийняла документи дише у однієї дільничної виборчої комісії. Про це повідомляє координатор ОПОРИ в Одеській області.

 

Роботу виборчої дільниці №510685 (с. Лиманка, ж/м "Радужний", 11) було частково паралізовано. Про це повідомляє координатор Громадянської мережі ОПОРА в Одеській області.

 

На Одещині на виборчих дільницях в Таїровській об'єднаній громаді спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА фіксують спроби видачі бюлетенів особам, які не є виборцями, а також неправомірні рішення комісії під час процесу голосування. Про це повідомляє координатор ОПОРИ в Одеській області.

 

Три виборчі дільниці на Одещині відкрились із запізненням, на деяких спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА фіксують черги, а на одній дільниці виникла сутичка. Про це повідомляє координатор ОПОРИ в Одеській області.

 

Таїровська ТВК на Одещині отримала бюлетені від підприємства-виготовлювача із запізненням через судові розгляди. Про це повідомляє координатор Громадянської мережі ОПОРА в Одеській області.

 

Таїровська ТВК не виконала рішення суду і знову відмовила у реєстрації Хасаєву. Про це повідомляє координатор ОПОРИ в Одеській області.

 
facebook logos PNG19750 greytwitter PNG29 grey2instagram greyyoutube PNG19 greyOPORA Githubtelegram PNG34 greyAndroid grey

rada grey

zhytlo grey

mapa 2015 grey

 digest gray

rada4you g

Статті/блоги

Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018