Opora

Громадянське суспільство має напрацювати чітку консолідовану позицію щодо того, в чому повинна полягати реформа виборчого законодавства.

 

У Коноплянській об’єднаній громаді на Одещині в ряді ДВК температура повітря нижча за вуличну. Проте навіть це не завадило комісіям вчасно розпочати сьогодні виборчий процес. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 

Кандидат у депутати Затішанскої об'єднаної громади Тетяна Кошелєва подала позов до суду щодо дій ДВК №510897 у день голосування. Про це спостерігачам Громадянської мережі ОПОРА повідомила голова Затишанської селищної виборчої комісії.

 

На виборчих дільницях на Одещині відзначається недостатня кількість кабінок та скриньок для голосування, але значних порушень не зафіксовано. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 

День голосування у Затишанській громаді на Одещині проходить спокійно. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 

Сьогодні на Одещині розпочались перші вибори в Затишанській селищній громаді. Усього виборці голосують на 4 дільницях: 2 в селищі Затишшя та по 1 у селі Веселій Балці і в селі Торосове.

 

На перших виборах у Ширяївській об'єднаній територіальній громаді, які відбудуться 18 грудня, свої кандидатури зняли дев'ятеро осіб. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 

Територіальні виборчі комісії завершили реєстрацію кандидатів у депутати та голови рад у Коноплянській та Ширяївській об'єднаних громадах, де вибори відбудуться 18 грудня. Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА проаналізували списки зареєстрованих кандидатів.

 

Затишанська селищна виборча комісія вже зареєструвала 89 кандидатів у депутати об'єднаної територіальної громади. Спостерігачі громадянської мережі ОПОРА проаналізували партійну приналежність зареєстрованих кандидатів.

 

У трьох об'єднаних територіальних громадах, в яких 11 і 18 грудня відбудуться перші вибори, триває процес реєстрації кандидатів у депутати та на посади голів ОТГ. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА в Одеській області.

 
Ми у Facebook Ми у Twitterandroid grayOPORA Github

mapa 2015 grey

tvk grey

rada grey

OSBB grey

zhytlo grey 

rada4you g

hotline

bookstore opora grey

Статті/блоги

  • 23 березня 2017Олена ЧудіновичЛуцьке ОСББ – рекордсмен енергозбереженняЛучани продовжують дивувати реальними результатами втілення заходів з енергозбереження. На черзі досить молоде, проте успішне об’єднання співвласників багатоквартирного будинку – ОСББ «Центральна вежа».  
  • 09 березня 2017Дмитро КузнєцовЧому східна Україна – центр відновлюваної енергетики?Минулого тижня відбувся Перший тур «Зеленої експедиції». Під час поїздки народні депутати з міжфракційного об’єднання «Зелена енергія змін» разом з науковцями та представниками профільних громадських організацій відвідали Схід України, зокрема Донецьку, Запорізьку та Дніпропетровську області.  
Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2015