Opora

Найбільшу кількість посад голів об’єднаних територіальних громад та мандатів депутатів отримали кандидати, що балотувались шляхом самовисування.

 

Миколаїв, Черкаси, Запоріжжя набрали таку ж кількість балів як і 2015 році, чим не покращили свої позиції у загальному рейтингу.

 

Шевченківська сільська виборча комісія збиралась неправомірно перерахувати виборчі бюлетені на чотирьох дільницях. Причиною цьому стала скарга кандидата від ВО «Батьківщина» Анатолія Ніколенка, а також можливий тиск з боку голови Вітовської районної організації БПП Тетяни Садової.

 

У 14 громадах Миколаївщини, де 18 грудня проходили вибори, встановили результати виборів голів міської, селищних та сільських громад.

 

Члени дільничної виборчої комісії у селі Рибаківка одразу після закінчення голосування заспівали гімн України.  

 

Дільнична виборча комісія №480320 у селі Зелений Гай підписала незаповнений підсумковий протокол до завершення голосування.  

 

Дільничні виборчі комісії №480407 та №480408 у Ольшанській громаді видали виборцям бюлетені для голосування за іншими округами.

 

На дільниці №480096 у селі Українка виборець прийшла голосувати, однак члени комісії їй повідомили, що вона має голосувати за місцем перебування.

 

На виборчій дільниці №480416 у селі Весняному на виборчому бюлетені з виборів Веснянського сільського голови біля прізвища кандидата було виявлено невелику помітку.   

 

У Миколаївській області в неділю, 18 грудня, проходять перші вибори депутатів та голів об’єднаних громад. Вибори відбуваються у 14 громадах: Куцурубській (Очаківський район), Кам’яномостівській (Первомайський район), Ольшанській, Нечаянській  та Веснянській (Миколаївський район), Доманівській (Доманівський район), Бузькій (Вознесенський район), Шевченківській, Галицинівській  та Воскресенській (Вітовський район), Веселинівській (Веселинівський район), Коблівській (Березанський район), Благодатненській (Арбузинський район) та Баштанській (Баштанський район). 1 117 кандидатів у депутати  та 62 кандидати у міські, селищні, сільські голови балотуються у 14 громадах.

 
Ми у Facebook Ми у Twitterandroid grayOPORA Github

mapa 2015 grey

tvk grey

rada grey

OSBB grey

zhytlo grey 

rada4you g

hotline

bookstore opora grey

Статті/блоги

  • 09 березня 2017Дмитро КузнєцовЧому східна Україна – центр відновлюваної енергетики?Минулого тижня відбувся Перший тур «Зеленої експедиції». Під час поїздки народні депутати з міжфракційного об’єднання «Зелена енергія змін» разом з науковцями та представниками профільних громадських організацій відвідали Схід України, зокрема Донецьку, Запорізьку та Дніпропетровську області.  
  • 01 березня 2017Олеся ДзьобаЯк за кошти міста і держави покращити життя багатоповерхівки: історія успіху столичного ЖБКОрганізувати спільну роботу та налаштувати на зміни мешканців 250 квартир здається неможливим. Спростувати це твердження вдалося Григорію Тимофійовичу Конюху, голові правління ЖБК «Темп-11», що в Києві, та його помічниці та за сумісництвом бухгалтеру Надії Іванівні Барській.  
Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2015