Opora

Свій внесок у розвиток міста та, відповідно, держави робить відділ енергоменеджменту Львівської міської ради. Громадянська мережа ОПОРА поцікавилась, чим саме зараз займається цей відділ, як впливає на скорочення енергоресурсів та до чого прагне у майбутньому.

 

18 грудня, в день виборів депутатів сільських, селищних, міських рад ОТГ та відповідних голів, Громадянська мережа ОПОРА здійснювала незалежне спостереження за ходом виборчого процесу у шести об’єднаних громадах - Шегинівській, Мостиській, Судововишнянській, Нижанковицькій, Жовтанецькій та Давидівській. Спостереження велося у форматі мобільних груп, кожна з яких моніторила ситуацію на дільницях у селах та містах, що входять до ОТГ.

 

Спостерігачів ОПОРИ не допустили на засідання ДВК у селі Пасіки-Зубрицькі Давидівської громади. Спочатку представникам ОПОРИ фізично завадив невідомий чоловік, що представився комунальником, далі рішення не впускати на дільницю прийняли члени комісії. Інцидент трапився на дільниці №460961 – тій самій, де було зафіксовано присутність голови Львівської міської виборчої комісії Ігора Сліпецького як офіційного спостерігача. Власне, за час, поки представники ОПОРИ давали поліції пояснення щодо цієї ситуації, настала 20:00 – час закінчення голосування. Опісля двері дільниці, що знаходиться у будівлі місцевої школи, зачинили на ключ.  

 

На дільниці села Пасіки-Зубрицькі Давидівської громади зафіксовано присутність як спостерігача голови Львівської міської виборчої комісії Ігора Сліпецького, який у цій комісії представлений від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

 

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували випадок заповнення та підписання протоколів про підрахунок голосів під час проведення голосування на виборчій дільниці №460800, що знаходиться у с. Пнікут Мостиського району.

 

Дільниця №461323 у смт Нижанковичі (Старосамбірський район) була відкрита для голосування на годину пізніше. Причина – додатковий перерахунок кількості наявних бюлетенів. Так, після відкриття сейфу членам комісії здалося, що не вистачає 20 бюлетенів. Після цього почали перераховувати видані кожному члену комісії бюлетені та з’ясували, що всі бюлетені є. Члени комісії пояснили цю ситуацію тим, що при першому підрахунку дуже хвилювалися та відповідно допустили помилки.  

 

Учора, 15 грудня, вранці представники ВО «Батьківщина» навідалися до дитячого садка у селі Давидів, щоб подарувати дітям цукерки та канцтовари.

 

 Учора, 6 грудня, під час прес-конференції окремі політичні сили Львівщини заявили про підтримку кандидата на посаду голови Судововишнянської об’єднаної територіальної громади – Олега Мартинця.

 

30 листопада громадські експерти та активісти зібралися на публічне обговорення, аби подискутувати щодо організації виборчого процесу у шести новостворених об’єднаних територіальних громадах у Львівській області. Нагадаємо, що вибори у цих громадах відбудуться 18 грудня.

 

Мостиська та Судововишнянська міські територіальні виборчі комісії після отриманих від ЦВК листів прийняли різні рішення щодо кандидатів, які, ймовірно, порушили вимоги статті 35 Закону «Про місцеві вибори» – щодо недопустимості балотування одночасно від різних партій або ж і від партій, і шляхом самовисування.

 
Ми у Facebook Ми у Twitterandroid grayOPORA Github

mapa 2015 grey

tvk grey

rada grey

OSBB grey

zhytlo grey 

rada4you g

hotline

bookstore opora grey

Статті/блоги

  • 24 лютого 2017Олена ЧудіновичЩоденний моніторинг – дієвий спосіб економіїСвій внесок у розвиток міста та, відповідно, держави робить відділ енергоменеджменту Львівської міської ради. Громадянська мережа ОПОРА поцікавилась, чим саме зараз займається цей відділ, як впливає на скорочення енергоресурсів та до чого прагне у майбутньому.  
  • 24 лютого 2017Анастасія РомазоваМи не настільки багаті, щоб дозволити собі неякісні ремонти, - Світлана СтруковаУ Дніпрі новостворене ОСББ лише за півроку змогло модернізувати основні комунікації будівлі. Як це вдалось звичайним квартировласникам, поцікавились кореспонденти Громадянської мережі ОПОРА у Світлани Струкової, голови об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Будьонного 75».  
Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2015