Opora

Всеукраїнський тур #ВиборчаРеформаChallenge 7 березня у Львові зібрав експертів з виборчого законодавства та представників громадських організацій й політичних партій для обговорення основних тез щодо оновлення Закону про «Про вибори народних депутатів».

 

Про практику впровадження "зеленого" офісу дізнавалась Громадянська мережа ОПОРА у Львові.

 

Свій внесок у розвиток міста та, відповідно, держави робить відділ енергоменеджменту Львівської міської ради. Громадянська мережа ОПОРА поцікавилась, чим саме зараз займається цей відділ, як впливає на скорочення енергоресурсів та до чого прагне у майбутньому.

 

18 грудня, в день виборів депутатів сільських, селищних, міських рад ОТГ та відповідних голів, Громадянська мережа ОПОРА здійснювала незалежне спостереження за ходом виборчого процесу у шести об’єднаних громадах - Шегинівській, Мостиській, Судововишнянській, Нижанковицькій, Жовтанецькій та Давидівській. Спостереження велося у форматі мобільних груп, кожна з яких моніторила ситуацію на дільницях у селах та містах, що входять до ОТГ.

 

Спостерігачів ОПОРИ не допустили на засідання ДВК у селі Пасіки-Зубрицькі Давидівської громади. Спочатку представникам ОПОРИ фізично завадив невідомий чоловік, що представився комунальником, далі рішення не впускати на дільницю прийняли члени комісії. Інцидент трапився на дільниці №460961 – тій самій, де було зафіксовано присутність голови Львівської міської виборчої комісії Ігора Сліпецького як офіційного спостерігача. Власне, за час, поки представники ОПОРИ давали поліції пояснення щодо цієї ситуації, настала 20:00 – час закінчення голосування. Опісля двері дільниці, що знаходиться у будівлі місцевої школи, зачинили на ключ.  

 

На дільниці села Пасіки-Зубрицькі Давидівської громади зафіксовано присутність як спостерігача голови Львівської міської виборчої комісії Ігора Сліпецького, який у цій комісії представлений від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

 

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували випадок заповнення та підписання протоколів про підрахунок голосів під час проведення голосування на виборчій дільниці №460800, що знаходиться у с. Пнікут Мостиського району.

 

Дільниця №461323 у смт Нижанковичі (Старосамбірський район) була відкрита для голосування на годину пізніше. Причина – додатковий перерахунок кількості наявних бюлетенів. Так, після відкриття сейфу членам комісії здалося, що не вистачає 20 бюлетенів. Після цього почали перераховувати видані кожному члену комісії бюлетені та з’ясували, що всі бюлетені є. Члени комісії пояснили цю ситуацію тим, що при першому підрахунку дуже хвилювалися та відповідно допустили помилки.  

 

Учора, 15 грудня, вранці представники ВО «Батьківщина» навідалися до дитячого садка у селі Давидів, щоб подарувати дітям цукерки та канцтовари.

 

 Учора, 6 грудня, під час прес-конференції окремі політичні сили Львівщини заявили про підтримку кандидата на посаду голови Судововишнянської об’єднаної територіальної громади – Олега Мартинця.

 
Ми у Facebook Ми у Twitterandroid grayOPORA Github

mapa 2015 grey

tvk grey

rada grey

OSBB grey

zhytlo grey 

rada4you g

hotline

bookstore opora grey

Статті/блоги

  • 23 березня 2017Олена ЧудіновичЛуцьке ОСББ – рекордсмен енергозбереженняЛучани продовжують дивувати реальними результатами втілення заходів з енергозбереження. На черзі досить молоде, проте успішне об’єднання співвласників багатоквартирного будинку – ОСББ «Центральна вежа».  
  • 09 березня 2017Дмитро КузнєцовЧому східна Україна – центр відновлюваної енергетики?Минулого тижня відбувся Перший тур «Зеленої експедиції». Під час поїздки народні депутати з міжфракційного об’єднання «Зелена енергія змін» разом з науковцями та представниками профільних громадських організацій відвідали Схід України, зокрема Донецьку, Запорізьку та Дніпропетровську області.  
Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2015