Opora

29 березня 2017 року у місті Сєвєродонецьк в приміщенні «Кризового медіа центру Сіверський Донець» (за адресою: Радянський проспект 54), відбудеться публічна дискусія «Актуальні законодавчі ініціативи в реформуванні виборчого законодавства», на якому будуть обговорені питання забезпечення виборчих прав внутрішньо-переміщених осіб в Україні і необхідність проведення повноцінної виборчої реформи. Початок заходу о 10:00.

 

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА повідомили, що кандидат на посаду голови Чмирівської ОТГ Тетяна Лапта написала заяву до поліції на іншого кандидата – Сергія Войтенка, через, начебто, організоване ним підвезення виборців.

 

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА фіксують незначні порушення виборчого процесу на виборах у Чмирівській ОТГ Луганської області.

 

За повідомленням спостерігачів ОПОРИ, автобус, що віз людей до села Чмирівка, зупинили на трасі між селами Запорізьке та Чмирівка Луганської області працівники поліції, які перед тим отримали інформацію про те, що ним може здійснюватися підвезення виборців.

 

Громадянська мережа ОПОРА провела аналіз кандидатів за критерієм їх місця роботи згідно з поданих відомостей до Чмирівської ТВК.

 

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА на Луганщині зафіксували той факт, що жоден з 76 кандидатів в депутати та на посаду голови Чмирівської сільської об’єднаної територіальної громади, не відкрив рахунків та не здав проміжний фінансовий звіт поточного рахунку виборчого фонду. Останнім строком подачі проміжних фінансових звітів, згідно з виборчим законодавством, було 12 грудня 2016 року.

 

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували розповсюдження агітаційних листівок за кандидатів від ВО «Батьківщина», на яких відсутні вихідні дані.  

 

За результатами аналізу за критерієм місця проживання серед кандидатів в депутати Чмирівської сільської об’єднаної територіальної громади 53 кандидати є мешканцями сіл, а 18 мешкають у містах. Найбільше кандидатів є мешканцями села Чмирівка – 27 кандидатів в депутати. 13 депутатів є мешканцями міста Старобільськ.

 

2 грудня кандидат на посаду голову Чмирівської сільської об’єднаної територіальної громади Сергій Войтенко (самовисування) проводив чергову зустріч з виборцями.

 
Ми у Facebook Ми у Twitterandroid grayOPORA Github

mapa 2015 grey

tvk grey

rada grey

OSBB grey

zhytlo grey 

rada4you g

hotline

bookstore opora grey

Статті/блоги

  • 23 березня 2017Олена ЧудіновичЛуцьке ОСББ – рекордсмен енергозбереженняЛучани продовжують дивувати реальними результатами втілення заходів з енергозбереження. На черзі досить молоде, проте успішне об’єднання співвласників багатоквартирного будинку – ОСББ «Центральна вежа».  
  • 09 березня 2017Дмитро КузнєцовЧому східна Україна – центр відновлюваної енергетики?Минулого тижня відбувся Перший тур «Зеленої експедиції». Під час поїздки народні депутати з міжфракційного об’єднання «Зелена енергія змін» разом з науковцями та представниками профільних громадських організацій відвідали Схід України, зокрема Донецьку, Запорізьку та Дніпропетровську області.  
Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2015