Opora

На Луганщині лише 2 кандидати відкрили виборчий фонд та 1 кандидат  надав фінансовий звіт. В одній об’єднаній територіальній громаді  взагалі не було надано жодного примірника передвиборчої агітаційної продукції.

 

За результатами перших місцевих виборів в об’єднаних територіальних громадах Луганщини найбільшу кількість голосів отримали кандидати-самовисуванці. Серед політичних партій лідером є «Блок Петра Порошенка Солідарність» - обрано 15 депутатів і 3 голови. 

 

У день голосування Громадянська мережа ОПОРА здійснювала спостереження у 4 ОТГ Луганської області. Про типові порушення, рівень матеріально-технічного забезпечення виборчого процесу та попередні результати голосування розповіли спостерігачі ОПОРИ під час прес-конференції 1 листопада.

 

На дільниці № 440149, яка знаходиться у смт Красноріченську Красноірченській ОТГ Луганської області всі бюлетені виборців, які голосували за місцем перебування визнані недійсними. Всього було 78 таких виборців.

 

За повідомленням Національної поліції у Луганській області під час голосування у 4 ОТГ до них надійшло 7 заяв з приводу порушень виборчого законодавства.

 

Станом на 20:00 на виборах в об'єднаних територіальних громадах Луганської області найбільша явка виборців була зафіксована у Привільській об’єднаній громаді – 67,5% (781 виборець), а найменша в Красноріченській ОТГ – 34,7% (1882 виборця).

 

В смт Біловодськ Луганської області в день голосування спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували, що на  виборчій дільниці  № 440038 знаходиться стороння особа – народний депутат України Сергій Шахов,  який не є суб’єктом виборчого процесу на виборах у цій громаді.

 

В смт Краснореченське Кремінського району Луганської області в день голосування спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували агітаційні матеріали партії «Наш край» на території виборчої дільниці  № 440149.  

 

28 жовтня у виборчому бюлетені виборів голови Біловодської селищної територіальної громади зафіксували помилку.

 

У Нижньодуванській об’єднаній територіальній громаді кандидат-самовисуванець на посаду селищного голови Віталій Стешенко розмістив свої агітаційні матеріали у заборонених місцях.

 
facebook logos PNG19750 greytwitter PNG29 grey2instagram greyyoutube PNG19 greyOPORA Githubtelegram PNG34 greyAndroid grey

rada grey

zhytlo grey

mapa 2015 grey

 digest gray

rada4you g

Статті/блоги

Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018