Opora

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА повідомили, що кандидат на посаду голови Чмирівської ОТГ Тетяна Лапта написала заяву до поліції на іншого кандидата – Сергія Войтенка, через, начебто, організоване ним підвезення виборців.

 

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА фіксують незначні порушення виборчого процесу на виборах у Чмирівській ОТГ Луганської області.

 

За повідомленням спостерігачів ОПОРИ, автобус, що віз людей до села Чмирівка, зупинили на трасі між селами Запорізьке та Чмирівка Луганської області працівники поліції, які перед тим отримали інформацію про те, що ним може здійснюватися підвезення виборців.

 

Громадянська мережа ОПОРА провела аналіз кандидатів за критерієм їх місця роботи згідно з поданих відомостей до Чмирівської ТВК.

 

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА на Луганщині зафіксували той факт, що жоден з 76 кандидатів в депутати та на посаду голови Чмирівської сільської об’єднаної територіальної громади, не відкрив рахунків та не здав проміжний фінансовий звіт поточного рахунку виборчого фонду. Останнім строком подачі проміжних фінансових звітів, згідно з виборчим законодавством, було 12 грудня 2016 року.

 

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували розповсюдження агітаційних листівок за кандидатів від ВО «Батьківщина», на яких відсутні вихідні дані.  

 

За результатами аналізу за критерієм місця проживання серед кандидатів в депутати Чмирівської сільської об’єднаної територіальної громади 53 кандидати є мешканцями сіл, а 18 мешкають у містах. Найбільше кандидатів є мешканцями села Чмирівка – 27 кандидатів в депутати. 13 депутатів є мешканцями міста Старобільськ.

 

2 грудня кандидат на посаду голову Чмирівської сільської об’єднаної територіальної громади Сергій Войтенко (самовисування) проводив чергову зустріч з виборцями.

 

4 грудня відбулись засідання дільничних виборчих комісій, які забезпечуватимуть голосування на виборах до Чмирівської сільської об’єднаної територіальної громади. На виборчій дільниці №440593 засідання вважається таким, що не відбулось, через відсутність кворуму, оскільки шість членів комісії самовільно покинули засідання.

 
Ми у Facebook Ми у Twitterandroid grayOPORA Github

mapa 2015 grey

tvk grey

rada grey

OSBB grey

zhytlo grey 

rada4you g

hotline

bookstore opora grey

Статті/блоги

  • 24 лютого 2017Олена ЧудіновичЩоденний моніторинг – дієвий спосіб економіїСвій внесок у розвиток міста та, відповідно, держави робить відділ енергоменеджменту Львівської міської ради. Громадянська мережа ОПОРА поцікавилась, чим саме зараз займається цей відділ, як впливає на скорочення енергоресурсів та до чого прагне у майбутньому.  
  • 24 лютого 2017Анастасія РомазоваМи не настільки багаті, щоб дозволити собі неякісні ремонти, - Світлана СтруковаУ Дніпрі новостворене ОСББ лише за півроку змогло модернізувати основні комунікації будівлі. Як це вдалось звичайним квартировласникам, поцікавились кореспонденти Громадянської мережі ОПОРА у Світлани Струкової, голови об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Будьонного 75».  
Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2015