Opora

15 грудня Громадська організація «Територія успіху» та Громадянська мережа ОПОРА презентували у Кропивницькому результати всеукраїнського вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування.

 

Голова дільничної виборчої комісії №350289 у селі Соколівське Вартан Саркісов відмовився випускати офіційних спостерігачів Громадянської мережі ОПОРА з приміщення дільниці.

 

Кандидат на посаду Великоандрусівського сільського голови, чинний сільський голова Ніна Іващенко у робочому кабінеті влаштувала гуляння з розпиванням спиртних напоїв, у той час як поряд у приміщенні працює сільська виборча комісія.  

 

Голова Кіровоградської районної державної адміністрації Алла Поліщук роз’їжджала по виборчим дільницям, перевіряючи кандидатів та спостерігачів по посвідченням. 

 

На ранковому засіданні на дільниці №350289 у селі Соколівське спостерігачу Громадянської мережі ОПОРА не дали можливість підписати контрольний листок, який поміщають у виборчу скриню перед початком голосування.

 

Під час ранкового засідання о 7:20 на дільниці №350290 було виявлено недостачу бюлетенів у кількості 50 штук.

 

В останні дні перед днем голосування у двох громадах Кіровоградської області спостерігачі фіксують агітацію з ознаками «чорного піару» та відсутність вихідних даних на агітаційних матеріалах кандидатів.

 

Великоандрусівська та Соколівська виборчі комісії зареєстрували 210 кандидатів в депутати до відповідних сільських рад та 14 кандидатів на посади сільських голів. Перші вибори у двох об’єднаних територіальних громадах Кіровоградської області відбудуться 18 грудня 2016 року.

 

У Кіровоградській області виборчі комісії визначили межі округів на вибори, що відбудуться в об’єднаних громадах 18 грудня. Всього сформовано 36 виборчих округів у 2-ох громадах.

 
Ми у Facebook Ми у Twitterandroid grayOPORA Github

mapa 2015 grey

tvk grey

rada grey

OSBB grey

zhytlo grey 

rada4you g

hotline

bookstore opora grey

Статті/блоги

  • 23 березня 2017Олена ЧудіновичЛуцьке ОСББ – рекордсмен енергозбереженняЛучани продовжують дивувати реальними результатами втілення заходів з енергозбереження. На черзі досить молоде, проте успішне об’єднання співвласників багатоквартирного будинку – ОСББ «Центральна вежа».  
  • 09 березня 2017Дмитро КузнєцовЧому східна Україна – центр відновлюваної енергетики?Минулого тижня відбувся Перший тур «Зеленої експедиції». Під час поїздки народні депутати з міжфракційного об’єднання «Зелена енергія змін» разом з науковцями та представниками профільних громадських організацій відвідали Схід України, зокрема Донецьку, Запорізьку та Дніпропетровську області.  
Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2015