Opora

Серед новообраних депутатів рад об’єднаних територіальних громад на Київщині 65 балотувались від політичних партій та 30 - шляхом самовисування. Найбільшу кількість депутатів має політична партія ВО “Батьківщина”.

 

29 жовтня у чотирьох громадах Київщини проголосували 13 445 виборців, що складає 43,78% від загальної кількості.

 

В селищі Велика Димерка на Київщині на виборчій дільниці №320230 приблизно о 19:30 члени виборчої комісії намагались видати бюлетень виборцю за копією його паспорта.

 

Станом на 16:00 у чотирьох громадах Київщини проголосували 10106 виборців, а це складає 32,91% від загальної кількості.

 

Станом на 12:00 у чотирьох громадах Київщини проголосували 5431 виборців, а це складає 17,69%  від загальної кількості виборців.

 

Виборча дільниця №320232 у селі Велика Димерка у Великодимерській ОТГ розташована у трьох різних кімнатах. Оскільки на цій дільниці голосуватимуть 2254 виборці, то така дільниця відповідно до виборчого законодавства має мати 6 кабінок для голосування та 6 скриньок для голосування. 

 

26 жовтня представники Громадянської мережі ОПОРА зафіксували факт можливого порушення порядку фінансування виборчої агітації з боку 35 кандидатів в депутати Медвинської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

 

На Київщині лише Медвинська сільська ТВК вчасно отримала бюлетені, в решті ОТГ з різних причин виникли затримки, які призвели до процедурних порушеннь.

 

19 жовтня 2017 року в кількох електронних ЗМІ Київської області опублікували інформацію про факт надання коштів виборцям за підпис у списках.

 

У зв’язку з процедурними порушеннями з боку Броварської районної виборчої комісії  дільничі виборчі комісії Великодимерської ОТГ неодноразово порушили строки своєї роботи, встановлені Законом.

 
facebook logos PNG19750 greytwitter PNG29 grey2instagram greyyoutube PNG19 greyOPORA Githubtelegram PNG34 greyAndroid grey

digest gray

Статті/блоги

  • 19 вересня 2018Захар КолісніченкоВибори у Швеції: багато бюлетенів та вражаюча явка9 вересня у Швеції пройшли парламентські, а заодно й місцеві вибори. Такі вибори відбуваються в країні щочотири роки у другу неділю першого місяця осені. Люди обирають Парламент (Sveriges riksdag), уповноважених до ландстингів (регіональні органи) та комун (місцеві муніципалітети).  
  • 16 вересня 2018Святослав БабіляЯк за 5 хвилин отримати перелік підтриманих та відхилених голосувань депутатаВам цікаво отримати перелік голосувань депутата? Дізнатися, за що він голосував або проти, можливо, які він проігнорував? Або ж вам потрібні ці голосування за певний період часу?  
  • 06 вересня 2018Руслана Величко, Роберт ЛорянЯк не вступити у фейкове спостереження?З початком нового політичного сезону та осені у повітрі запахло виборами. Вже зараз політики почали тур по “лінійках” у школах. Вже зараз політики вигулькнули з чартерів у “рейсові” літаки, вагони метро та й взагалі вийшли до людей.  
  • 03 вересня 2018Rada4YouПро що говорять дані голосувань?У попередніх блогах ми публікувалидосить технічну інформацію та яким чином користуватися API сервісів rada4you. Як стягувати дані, які можна в подальшому більш глибше аналізувати. У вас виникли запитання такі як: що саме з цього можна зробити, які публіцистичні матеріали можна створити на основі цих даних, як саме порівнювати ці дані тощо. На...  
  • 02 вересня 2018Тарас РадьВиборча школа або День незалежності України в Грузії20-24 серпня у складі делегації Громадянської мережі ОПОРА мав гарну нагоду взяти участь у Літньому таборі ISFED для спостерігачів за виборами. Захід відбувався у Грузії на базі Тренінгового центру Міністерства юстиції Грузії у Кварелі (регіон Кахеті).  
  • 31 серпня 2018Роман КисленкоНа старт! Увага! Руш! Або фальстарт політичних турів на ДонеччиніОфіційно президентська виборча кампанія розпочнеться в останні дні цього календарного року. Проте так звані “промо тури” потенційних кандидатів розпочались ще влітку. Ми дослідили, хто з політиків із президентськими амбіціями відвідував Донеччину протягом літа.  
  • 27 серпня 2018Катерина Шарпата«ЗА» чи «ПРОТИ»: Яку кнопку найчастіше тиснуть депутати ЛуцькрадиКонтролювати голосування місцевих депутатів не виходячи з дому може кожен лучанин і не тільки. Як це можливо? Дуже просто. Тримайте лайфхак від ОПОРИ.   
  • 31 липня 2018Олександр Клюжев, Юрій Лісовський, Роберт Лорян, Василь КосийЯк на Київщині чорт вибори вкрав. Казка 2: Зникнення каретиЯкщо у Київській обласній раді карета перетворилась на гарбуз, то у Васильківському районі карета просто зникла  
  • 27 липня 2018Василина ДуманСон розуму породжує чудовиськ. Ґонзо-спостереження за місцевими виборамиДо найближчих виборів ще більше ніж півроку, а простір навколо вже лускається від агіток. Старі дискредитовані політики лізуть в очі і вуха з білбордів і тв-реклами. Нові дискредитують себе лютим популізмом.  
  • 26 липня 2018Роман КисленкоЗовнішня реклама політичних сил на Донеччині за 8 місяців до виборівПоступово реклама представників політичних сил витісняє традиційний контент бордів у Донецькій області. Враховуючи зміну цінностей та електоральних уподобань у мешканців, регіон стає більш цікавим для політичної конкуренції. То хто вже розпочав формувати прихильність у майбутніх виборців завдяки зовнішній рекламі на Донеччині?  
Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018