Opora

У Новоолексіївці на виборчій дільниці №230515 зник бюлетень. Про це з місця події повідомляє спостерігач ОПОРИ. Але вже під час підрахунку голосів бюлетень знайшовся.

 

У двох ОТГ Запорізької області середня явка склала 55,5%. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 

На Запоріжжі у селі Новоолексіївка невідомі особи у спеціальній формі охороняли громадський порядок біля дільниці №230515. Про це з місця події повідомляє спостерігач Громадської мережі ОПОРА.

 

Станом на 16:00 у двох громадах Запорізької області проголосувала половина виборців. Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ з посиланням на інформацію членів виборчих комісій.

 

У селі Іванівка Кам’янко-Дніпровського району Запорізької області на території ДВК було зафіксовано перебування голови Енергодарської міської організації «ВО «Батьківщина» Анатолія Анохіна.

 

У селі Новоолексіївка члени ДВК дозволили виборцю проголосувати на підставі ксерокопії паспорта. Про це з місця події повідомляє спостерігач Громадянської мережі ОПОРА.

 

У двох ОТГ Запорізької області середня явка становить 30%. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 

У Запорізькій області на виборчій дільниці №230244 Благовіщенської ОТГ не вистачило пломб для опломбування виборчих скриньок. Із десяти необхідних пломб, які ТВК повинна була надати ДВК, було лише п’ять. Про це з місця події повідомляє спостерігач ОПОРИ.

 

У Запорізькій області три виборчі дільниці Благовіщенської ОТГ відкрилися із запізненням у зв’язку з перерахуванням бюлетенів та пломбуванням виборчих скриньок. Про це з місця подій повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 

В Новоолексіївській сільській об'єднаній територіальній громаді Приморського району Запорізької області 24 грудня відбудуться вибори депутатів сільської ради та сільського голови. До вказаної громади входять такі села: Манулівка (виборча дільниця №230513), Петрівка (виборча дільниця №230514), Новоолексіївка (виборча комісія №230515), Лозоватка (виборча дільниця №230516).  Загальна кількість виборців у Новоолексіївській сільській об'єднаній територіальній громаді складає 1 847 осіб, з них 38 – голосуватимуть за місцем проживання. Вибори проходитимуть у 14 одномандатних округах, на 4 виборчих дільницях.

 
facebook logos PNG19750 greytwitter PNG29 grey2instagram greyyoutube PNG19 greyOPORA Githubtelegram PNG34 greyAndroid grey

rada grey

zhytlo grey

mapa 2015 grey

 digest gray

rada4you g

Статті/блоги

Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018