Opora

На виборчій дільниці №230385 у селищі Комишуваха Оріхівського району було виявлено невідповідність кількості бюлетенів з виборів Комишуваського селищного голови з кількістю виборців.

 

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА на виборчій дільниці № 230496 у м. Приморськ (Приморський район) зафіксували, що під час процедури голосування виборчі бюлетені знаходились не у членів виборчої комісії, а на окремому столі біля голови комісії, яка видавала їх членам комісії невеличкими порціями по 50 штук.

 

У неділю, 18 грудня,  у чотирьох новостворених територіальних громадах Запорізької області проходять перші місцеві вибори. Виборці обирають одного міського, одного селищного та двох сільських голів та депутатів Приморської міської (Приморський район), Комишуваської селищної (Оріхівський район) та Осипенківської (Бердянський район) й Гірсівської  (Приазовський район) сільських рад.

 

Працівники комунального підприємства «За чисте місто Приморськ» поскаржились про тиск з боку кандидата у голови Приморської міськоїгромади, діючого міського голови Приморська Олени Божкової, натомість кандидат даний факт заперечила та звернулась із заявою до правоохоронців.

 

Явка виборців після закінчення голосування у п’яти територіальних громадах Запорізької області склала 7 487 виборців, що складає 42,77%  від загальної кількості виборців.

 

На виборчій дільниці №230411 у селі Юрківка Оріхівського району було виявлено невідповідність кількості бюлетенів з кількістю виборців.  

 

На виборчій дільниці № 230566 у селі Урожайне Токмацького району виникають постійні проблеми зі світлом.

 

Спостерігачі Громадянської мережа ОПОРА фіксують підвіз людей до виборчих дільниць. На автобусній зупинці та біля магазину спостерігачі помітили оголошення з графіком руху транспорту.

 

У неділю, 11 грудня, у п’яти новостворених територіальних громадах Запорізької області проходять перші місцеві вибори. Виборці обирають п’ять сільських голів та депутатів Біленьківської (Запорізький район), Малотокмачанської і Таврійської (Оріхівський) район), Ботіївської (Приазовський район) та Остриківської (Токмацький район) сільських рад. Загальна кількість виборців становить 18 452 особи.  

 

Кандидат на посаду сільського голови Осипенківської об’єднаної громади, якому територіальна виборча комісія відмовила у реєстрації, звернувся за захистом до суду.

 
Ми у Facebook Ми у Twitterandroid grayOPORA Github

mapa 2015 grey

tvk grey

rada grey

OSBB grey

zhytlo grey 

rada4you g

hotline

bookstore opora grey

Статті/блоги

  • 09 березня 2017Дмитро КузнєцовЧому східна Україна – центр відновлюваної енергетики?Минулого тижня відбувся Перший тур «Зеленої експедиції». Під час поїздки народні депутати з міжфракційного об’єднання «Зелена енергія змін» разом з науковцями та представниками профільних громадських організацій відвідали Схід України, зокрема Донецьку, Запорізьку та Дніпропетровську області.  
  • 01 березня 2017Олеся ДзьобаЯк за кошти міста і держави покращити життя багатоповерхівки: історія успіху столичного ЖБКОрганізувати спільну роботу та налаштувати на зміни мешканців 250 квартир здається неможливим. Спростувати це твердження вдалося Григорію Тимофійовичу Конюху, голові правління ЖБК «Темп-11», що в Києві, та його помічниці та за сумісництвом бухгалтеру Надії Іванівні Барській.  
Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2015