Opora

Сільська виборча комісія продовжила свою роботу для встановлення результатів виборів в новоствореній Полянській сільській об`єднаній громаді Закарпаття після 10-годинної так званої технічної перерви. Наразі комісія встановлює підсумки голосування щодо депутатів сільської ради.  

 

В Ужгородському прес-клубі Громадянська мережа ОПОРА презентувала результати вимірювання Індексу публічності місцевих рад обласних центрів та місце у рейтингу Ужгородської міської ради. Представники мережі ОПОРА розказали про те, які міські ради стали найбільш та найменш публічними цього року за підсумками проведеного моніторингу й запрезентували рейтинг муніципалітетів.

 

Дільничні виборчі комісії на виборах у Полянській об`єднаній громаді Закарпатської області працюють не в належних умовах та недостатньо забезпечені для нормальної роботи. Так, більшість дільниць не має в достатній кількості стаціонарних виборчих скриньок та скриньок для голосування за місцем перебування

 

Найбільш активними представниками ЗМІ на виборах у селах новоствореної Полянської громади Закарпаття є не місцеві журналісти, а кореспонденти загальноукраїнського проекту  «Стоп корупції», які мають посвідки «5 каналу».

 

У селі Уклин Полянської об’єднаної громади відеокамера на дільниці розміщена над кабінками для таємного голосування.

 

На одній із виборчих дільниць Полянської об’єднаної громади відеокамери встановлювали прямо під час ранкового засідання – роботи почали о 07:42. На інших дільницях, за інформацією спостерігачів ОПОРИ, камери змонтували в ніч на сьогодні.

 

Свалявська районна рада виділила гроші з районного бюджету Полянській сільській раді – на фінансування перших виборів Полянської об’єднаної громади. 16 листопада на засіданні позачергової сесії депутати прийняли відповідні зміни до районного бюджету.

 

На своєму засіданні 4 листопада Свалявська районна виборча комісія Закарпатської області утворила Полянську сільську виборчу комісію. У цій об’єднаній територіальній громаді відбудуться вибори місцевих депутатів та керівництва ради 18 грудня.

 

Абсолютна більшість законопроектів, до розробки яких мали відношення закарпатські депутати-мажоритарники, не викликала претензій з боку так званого «антикорупційного» комітету Верховної Ради України.

 

Кожен народний депутат України, крім фракції чи групи, може належати й до складу групи з міжпарламентських зв’язків з іноземними державами. Йдеться про співпрацю із колегами-парламентарями зарубіжних країн. То які держави у сферах інтересів шістьох закарпатських депутатів- мажоритарників?

 
Ми у Facebook Ми у Twitterandroid grayOPORA Github

mapa 2015 grey

tvk grey

rada grey

OSBB grey

zhytlo grey 

rada4you g

hotline

bookstore opora grey

Статті/блоги

  • 24 лютого 2017Олена ЧудіновичЩоденний моніторинг – дієвий спосіб економіїСвій внесок у розвиток міста та, відповідно, держави робить відділ енергоменеджменту Львівської міської ради. Громадянська мережа ОПОРА поцікавилась, чим саме зараз займається цей відділ, як впливає на скорочення енергоресурсів та до чого прагне у майбутньому.  
  • 24 лютого 2017Анастасія РомазоваМи не настільки багаті, щоб дозволити собі неякісні ремонти, - Світлана СтруковаУ Дніпрі новостворене ОСББ лише за півроку змогло модернізувати основні комунікації будівлі. Як це вдалось звичайним квартировласникам, поцікавились кореспонденти Громадянської мережі ОПОРА у Світлани Струкової, голови об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Будьонного 75».  
Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2015