Opora

Абсолютна більшість новообраних депутатів Баранинської об’єднаної територіальної громади є самовисуванцями. Кандидати, що були висунуті шляхом самовисування, отримали 17 депутатських мандатів, тоді як висуванці політичних партій – 9. При цьому до сільської ради обрано 20 чоловіків та 6 жінок.

 

За попередніми даними паралельного підрахунку спостерігачів ОПОРИ, перемогу на посаду голови Баранинської ОТГ здобув чинний голова Баранинської сільської ради, самовисуванець Юрій Марусяк, який отримав 2 871 голосів виборців на дев’яти дільницях.

 

Під час голосування у приміщенні ДВК №210587 Баранинської ОТГ перебувала діюча голова села Холмець  Єва Товт.

 

За інформацією Баранинської сільської виборчої комісії, загальна явка на перших місцевих виборах склала - 59%. Проголосували 3570 із 6055 виборців.

 

Через несприятливі погодні умови на виборчих дільницях Львівської,  Рівненської та Закарпатської областей відсутнє електропостачання.

 

Дільничні виборчі комісії Баранинської об'єднаної територіальної громади не забезпечені належною кількістю стаціонарних  та переносних виборчих скриньок.

 

У виборчому бюлетені по округу №17 (село Великі Лази) на виборах до сільської ради Баранинської ОТГ було виявлено помилку в прізвищі кандидата в депутати від політичної партії “Українське об’єднання патріотів - УКРОП”. Зокрема, ім’я та прізвище кандидата  - Руслан Марухнич, а  у бюлетені було зафіксовано Руслан Марухлич.

 

Дільничні виборчі комісії Баранинської об'єднаної територіальної громади відкрилися вчасно – о 08:00 ранку. Під час ранкових засідань спостерігачі ОПОРИ, що присутні на усіх дев’яти виборчих дільницях, суттєвих порушень не зафіксували.

 

На Закарпатті Баранинська сільська виборча комісія порушила терміни отримання виборчих бюлетенів та їх передачі дільничним виборчим комісіям.

 

Баранинська ТВК отримала проміжні фінансові звіти дев’яти кандидатів у депутати Баранинської об’єднаної територіальної громади. При цьому, лише ці дев’ять кандидатів відкрили виборчий фонд. Здебільшого, кошти кандидатів витрачено на виготовлення друкованих агітаційних матеріалів.

 
facebook logos PNG19750 greytwitter PNG29 grey2instagram greyyoutube PNG19 greyOPORA Githubtelegram PNG34 greyAndroid grey

rada grey

zhytlo grey

mapa 2015 grey

 digest gray

rada4you g

Статті/блоги

Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018