Opora

18 грудня у 22 об’єднаних територіальних громадах Житомирської області відбулися перші вибори сільських, селищних та міських голів і депутатів. У день виборів спостерігачі ОПОРИ зафіксували незначні порушення, що в цілому не вплинули на результати голосування.

 

У Житомирській області станом на 13:00 майже всі 22 ТВК прийняли виборчу документацію від ДВК. Лише Олевська ТВК через незначні розбіжності в цифрах відправила на складання уточнених протоколів дві ДВК. Наразі Олевська ТВК не працює. Як пояснили у комісії представникам ОПОРИ, вони усю ніч працювали і зараз розійшлись відпочити, а коли ДВК складуть уточнені протоколи, їх приймуть.  

 

Спостерігач ОПОРИ зафіксував, як члени дільничних виборчих комісій, які приїхали здавати виборчу документацію, переписують виборчі протоколи у коридорах будинку, де розташована Хорошівська ТВК.  

 

Cтаном на 22.00 Олевська ТВК не розпочала засідання та не приймає виборчу документацію від дільничних виборчих комісій. Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ.

 

На дільниці №181128 (с. Вільськ Черняхівського району) незадовго до завершення голосування мобільна група Громадянської мережі ОПОРА, що прибула на виборчу дільницю, зафіксувала видачу бюлетеня не за паспортом, а за документом, схожим на свідоцтво про народження.

 

На дільниці №180151, що у селі Хажин Бердичівського району (Семенівська ОТГ), яка розташована у шкільному спортзалі, увесь час був присутній правоохоронець, повідомляють спостерігачі ОПОРИ.

 

І на голову, і на депутата Хорошівської селищної ради одночасно балотується кандидат Олександр Сергійович Павлюк, 1979 року народження. Проте на посаду селищного голови він іде від Володарсько-Волинської районної організації політичної партії "Українське об'єднання патріотів - УКРОП", а у депутати – від Хорошівської районної організації політичної партії "Українське об'єднання патріотів - УКРОП".

 

До виборчої дільниці №180353, що у селі Станишівка Житомирського району, підвезли 20 осіб, повідомляють спостерігачі ОПОРИ.

 

На Зороківській дільниці №181143, де відбуваються вибори до Вільської об’єднаної територіальної громади Черняхівського району, спостерігачі ОПОРИ виявили протокол, відповідно до якого комісія своїм рішенням дозволила голосувати виборцям без паспортів.

 

На дільниці №180830, що у с. Забороче Олевського району, спостерігач ОПОРИ виявив, що виборча скринька повноцінно опломбована лише з одного боку, а з іншого пломбу взагалі ніяк не закріплено. З огляду на це у спостерігача виникла підозра, що скринька опломбована таким чином, щоб її можна було відкрити, не пошкодивши пломбу.

 
Ми у Facebook Ми у Twitterandroid grayOPORA Github

mapa 2015 grey

tvk grey

rada grey

OSBB grey

zhytlo grey 

rada4you g

hotline

bookstore opora grey

Статті/блоги

  • 23 березня 2017Олена ЧудіновичЛуцьке ОСББ – рекордсмен енергозбереженняЛучани продовжують дивувати реальними результатами втілення заходів з енергозбереження. На черзі досить молоде, проте успішне об’єднання співвласників багатоквартирного будинку – ОСББ «Центральна вежа».  
  • 09 березня 2017Дмитро КузнєцовЧому східна Україна – центр відновлюваної енергетики?Минулого тижня відбувся Перший тур «Зеленої експедиції». Під час поїздки народні депутати з міжфракційного об’єднання «Зелена енергія змін» разом з науковцями та представниками профільних громадських організацій відвідали Схід України, зокрема Донецьку, Запорізьку та Дніпропетровську області.  
Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2015