Opora

У день голосування на місцевих виборах до об’єднаних територіальних громад Житомирщини типовими були зловживання, які мали місце і під час попередніх виборів, а саме: порушення процедури голосування, недостатнє матеріально-технічне забезпечення дільниць та видача бюлетенів особам без документів. Прес-конференція, під час якої координатор громадського спостереження ОПОРИ за виборами у Житомирській області детально розповів про виявлені в регіоні порушення, відбулась 30 жовтня.

 

У неділю, 29 жовтня 2017 року, в 13 територіальних громадах Житомирської області відбуваються місцеві вибори. За даними ТВК Житомищини, найбільше виборців проголосували у Любарській селищній об’єднаній територіальній громаді, водночас найбільший відсоток виборців, що здійснили своє волевиявлення, – у Словечанській сільській об’єднаній територіальній громаді.

 

Глибочицька сільська виборча комісія помилково зареєструвала висуванця Радикальної партії Олега Ляшка у одномандатному виборчому окрузі №6, хоча він подавав документи на округ №9. Представники Радикальної партії Олега Ляшка мають намір скасувати результати виборів.  

 

На Житомирщині двоє виборців порвали бюлетені, ще один ходив з бюлетенями додому за окулярами.

 

У неділю, 29 жовтня 2017 року, у 13 територіальних громадах Житомирської області проходять місцеві вибори. Відповідно до інформації, наданої ТВК, які збирають явку виборців, станом на 16:00 найбільше громадян проголосувало у Словечанській ОТГ - майже 53%.

 

На одній із виборчих дільниць Житомирщини на вимогу кандидата розмістили його біографічну довідку. Біографічних довідок інших кандидатів перед входом на дільницю немає. При цьому у Законі України «Про місцеві вибори» немає вимоги розміщувати біографічні довідки кандидатів на виборчих дільницях.

 

У день виборів, 29 жовтня, місцеві вибори відбуваються у 13 територіальних громадах Житомирської області. Вже від початку голосування спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА фіксують перші порушення виборчого законодавства.

 

У селі Некраші Черняхівського району Житомирської області кандидат на посаду голови Оліївської об’єднаної територіальної громади Олександр Романчук у школі  встановив п'ять металопластикових вікон та двері.

 

У Житомирській області спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА продовжують фіксувати порушення вимог виборчого законодавства до ведення агітації – відсутніcть вихідних даних у друкованих агітаційних матеріалах та ненадання їх примірників до територіальних виборчих комісій.

 

У Житомирській області під час свята, організованого громадською організацією села Довжик, представники кандидата на посаду Оліївського сільського голови пригощали дітей солодкою ватою у дворі сільського клубу, де наразі розташована також виборча дільниця.

 
facebook logos PNG19750 greytwitter PNG29 grey2instagram greyyoutube PNG19 greyOPORA Githubtelegram PNG34 greyAndroid grey

rada grey

zhytlo grey

mapa 2015 grey

 digest gray

rada4you g

Статті/блоги

Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018