Opora

На Донеччині лише одна ДВК ще не здала виборчу документацію. Завтра Миколаївська міська виборча комісія проводитиме перерахунок голосів.

 

На Донеччині в Миколаївці вже більше п’яти годин триває підрахунок голосів за кандидатів у депутати та на посаду міського голови. Впродовж усього цього часу з приміщення дільничної виборчої комісії нікого не випускають. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.  

 

У ДВК №141236 у Миколаївці, як і вранці, виникають проблеми з веденням виборчої документації та активної участі членів комісії. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА та Донецької обласної організації «Комітет виборців України».

 

У кожній з трьох об’єднаних територіальних громад на Донеччині сьогодні проголосувала майже половина виборців. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА та Донецької обласної організації «Комітет виборців України».

 

ДВК №140256 в селищі Бересток Костянтинівського району Донецької області не впускає спостерігача Громадянської мережі ОПОРА та Донецької обласної організації «Комітет виборців України» на засідання з підрахунку голосів. Спостерігач викликала поліцію, аби зафіксувати факт порушення її прав.

 

На одній з ДВК Іллінівської сільської громади протоколи підрахунку голосів уже були заздалегідь підписані усіма членами комісії. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА та Донецької обласної організації «Комітет виборців України».

 

Дільничні виборчі комісії в Миколаївці змушені були сьогодні впродовж дня працювати в режимі оперативного вирішення технічних проблем. Серед причин таких складнощів є пізнє утворення комісій, велика кількість замін керівного складу напередодні дня голосування, недосвідченість членів комісій та брак часу на підготовку виборчого процесу. Ці моменти також викликали черги майже на кожній дільниці. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА та Донецької обласної організації «Комітет виборців України».

 

На одній з дільниць у Миколаївці на Донеччині зафіксовано недостатню кількість скриньок для голосування. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА та Донецької обласної організації «Комітет виборців України».

 

Начальник поліції Донецької області своїм розпорядженням посилив охорону громадського порядку в районах, де сьогодні відбуваються вибори. Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували техніку спецзагонів поліції, яка курсує вулицями населених пунктів.

 

На Донеччині у трьох об’єднаних громадах усі дільниці відкрились вчасно, в тому числі й у Миколаївській міській громаді Слов’янського району. Проте частина ДВК не вела протоколів ранкового засідання. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА та Донецької обласної організації «Комітет виборців України».

 
Ми у Facebook Ми у Twitterandroid grayOPORA Github

mapa 2015 grey

tvk grey

rada grey

OSBB grey

zhytlo grey 

rada4you g

hotline

bookstore opora grey

Статті/блоги

  • 24 лютого 2017Олена ЧудіновичЩоденний моніторинг – дієвий спосіб економіїСвій внесок у розвиток міста та, відповідно, держави робить відділ енергоменеджменту Львівської міської ради. Громадянська мережа ОПОРА поцікавилась, чим саме зараз займається цей відділ, як впливає на скорочення енергоресурсів та до чого прагне у майбутньому.  
  • 24 лютого 2017Анастасія РомазоваМи не настільки багаті, щоб дозволити собі неякісні ремонти, - Світлана СтруковаУ Дніпрі новостворене ОСББ лише за півроку змогло модернізувати основні комунікації будівлі. Як це вдалось звичайним квартировласникам, поцікавились кореспонденти Громадянської мережі ОПОРА у Світлани Струкової, голови об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Будьонного 75».  
Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2015