Opora

Усі п`ять ДВК з двох об`єднаних громад на Донеччині здали виборчу документацію до територіальних виборчих комісій до четвертої ранку. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 

У ДВК Званівської ОТГ надвечір знайшли помилку в бюлетенях. Про це повідомляє спостерігач Громадянської мережі ОПОРА.

 

В одній з ДВК Званівської ОТГ не вистачає по одному примірнику протоколів про підрахунок голосів для чотирьох округів. Про це повідомляє спостерігач Громадянської мережі ОПОРА.

 

На одній ДВК Донеччини троє невідомих чоловіків намагались перевірити за списком виборців тих, хто не проголосував. Про це повідомляє спостерігач Громадянської мережі ОПОРА.

 

У селі Андріївка Слов’янського району для трьох округів надрукували недостатню кількість бюлетенів для голосування. Про це повідомляє спостерігач Громадянської мережі ОПОРА.

 

ДВК Званівського ОТГ на Донеччині видала бюлетені 10 виборцям без їхнього підпису в списку. Про це повідомляє спостерігач Громадянської мережі ОПОРА а дільниці.

 

Одна з п`яти дільниць на Донеччині відкрилась із годинним запізненням. Про це повідомляє спостерігач Громадянської мережі ОПОРА на дільниці.

 

Напередодні виборів спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА на Донеччині вирішили проаналізувати склад дільничних виборчих комісій, які вже цієї неділі проводитимуть перші вибори в двох об`єднаних територіальних громадах регіону.

 

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА в Донецькій області проаналізували списки зареєстрованих кандидатів щодо гендерного зрізу.

 

4 жовтня о 24:00 завершилась реєстрація кандидатів на посаду депутатів рад та голів населених пунктів. Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА в Донецькій області дізнались у голів територіальних виборчих комісій, скільки кандидатів було висунуто в Званівській та Андріївській громадах.

 
facebook logos PNG19750 greytwitter PNG29 grey2instagram greyyoutube PNG19 greyOPORA Githubtelegram PNG34 greyAndroid grey

rada grey

zhytlo grey

mapa 2015 grey

 digest gray

rada4you g

Статті/блоги

Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018