Opora

Представники влади, громадські активісти, науковці та журналісти відвідали Донецьку область задля актуалізації теми розвитку «зеленого» сектору енергетики, економіки, а також для вирішення екологічних проблем.

 

На Донеччині лише одна ДВК ще не здала виборчу документацію. Завтра Миколаївська міська виборча комісія проводитиме перерахунок голосів.

 

На Донеччині в Миколаївці вже більше п’яти годин триває підрахунок голосів за кандидатів у депутати та на посаду міського голови. Впродовж усього цього часу з приміщення дільничної виборчої комісії нікого не випускають. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.  

 

У ДВК №141236 у Миколаївці, як і вранці, виникають проблеми з веденням виборчої документації та активної участі членів комісії. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА та Донецької обласної організації «Комітет виборців України».

 

У кожній з трьох об’єднаних територіальних громад на Донеччині сьогодні проголосувала майже половина виборців. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА та Донецької обласної організації «Комітет виборців України».

 

ДВК №140256 в селищі Бересток Костянтинівського району Донецької області не впускає спостерігача Громадянської мережі ОПОРА та Донецької обласної організації «Комітет виборців України» на засідання з підрахунку голосів. Спостерігач викликала поліцію, аби зафіксувати факт порушення її прав.

 

На одній з ДВК Іллінівської сільської громади протоколи підрахунку голосів уже були заздалегідь підписані усіма членами комісії. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА та Донецької обласної організації «Комітет виборців України».

 

Дільничні виборчі комісії в Миколаївці змушені були сьогодні впродовж дня працювати в режимі оперативного вирішення технічних проблем. Серед причин таких складнощів є пізнє утворення комісій, велика кількість замін керівного складу напередодні дня голосування, недосвідченість членів комісій та брак часу на підготовку виборчого процесу. Ці моменти також викликали черги майже на кожній дільниці. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА та Донецької обласної організації «Комітет виборців України».

 

На одній з дільниць у Миколаївці на Донеччині зафіксовано недостатню кількість скриньок для голосування. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА та Донецької обласної організації «Комітет виборців України».

 

Начальник поліції Донецької області своїм розпорядженням посилив охорону громадського порядку в районах, де сьогодні відбуваються вибори. Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували техніку спецзагонів поліції, яка курсує вулицями населених пунктів.

 
Ми у Facebook Ми у Twitterandroid grayOPORA Github

mapa 2015 grey

tvk grey

rada grey

OSBB grey

zhytlo grey 

rada4you g

hotline

bookstore opora grey

Статті/блоги

  • 23 березня 2017Олена ЧудіновичЛуцьке ОСББ – рекордсмен енергозбереженняЛучани продовжують дивувати реальними результатами втілення заходів з енергозбереження. На черзі досить молоде, проте успішне об’єднання співвласників багатоквартирного будинку – ОСББ «Центральна вежа».  
  • 09 березня 2017Дмитро КузнєцовЧому східна Україна – центр відновлюваної енергетики?Минулого тижня відбувся Перший тур «Зеленої експедиції». Під час поїздки народні депутати з міжфракційного об’єднання «Зелена енергія змін» разом з науковцями та представниками профільних громадських організацій відвідали Схід України, зокрема Донецьку, Запорізьку та Дніпропетровську області.  
Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2015