Opora

У Дніпрі новостворене ОСББ лише за півроку змогло модернізувати основні комунікації будівлі. Як це вдалось звичайним квартировласникам, поцікавились кореспонденти Громадянської мережі ОПОРА у Світлани Струкової, голови об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Будьонного 75».

 

У Дніпрі громадські активісти продовжують проводити інформаційні зустрічі, присвячені темі енергозбереження серед учнів загальноосвітніх шкіл. 23 лютого представники Громадянської мережі ОПОРА завітали до молодшої аудиторії школи № 128.

 

22 лютого представники ОПОРИ провели захід для відвідувачів Дніпропетровської міської централізованої бібліотеки для дорослих.

 

Про чергову успішну історію функціонування ОСББ розповіла Громадянській мережі ОПОРА Крошка Олена Володимирівна – голова правління об’єднання«Інгулець-23», а за сумісництвом керуюча справами ще десяти ОСББ.

 

У Дніпрі учні молодших класів допомагають дорослим реалізовувати енергозберігаючі заходи. Завдяки інформаційним зустрічам представників Громадянської мережі ОПОРА у загальноосвітній школі №20 діти дізнаються, як краще берегти ресурси, та спільно з батьками втілюють ці знання на практиці.

 

У вівторок, 24 січня, представники Громадянської мережі ОПОРИ провели інформаційну зустріч зі старшокласниками загальноосвітньої школи №15 міста Павлограду на тему «Вплив енергоспоживання на оточуюче середовище».

 

Як знайти вихід з суворих реалій застарілих помешкань розказали жителям Кривого Рогу представники Громадянської мережі ОПОРА під час вуличної акції «Збережи ресурси – утепли житло».

 

У Кривому Розі за ініціативи органів місцевого самоврядування проходить конкурс місцевого розвитку «Громадський бюджет». Учасники відбору, а це – організації громадянського суспільства, мають право подати свої проекти та отримати суттєву фінансову допомогу за рахунок муніципальних коштів.

 

Для учнів старших класів павлоградської загальноосвітньої школи №3 цього тижня представники Громадянської мережі ОПОРА провели урок-бесіду на тему: «Енергозбереження у побуті. Чому це важливо?».

 

Спостерігачі ОПОРИ виявили, що на ДВК № 120036 (с. Васильківка Дніпропетровська область) члени комісїї ще до завершення голосування погасили виборчі бюлетені для голосування за місцем перебування.

 
Ми у Facebook Ми у Twitterandroid grayOPORA Github

mapa 2015 grey

tvk grey

rada grey

OSBB grey

zhytlo grey 

rada4you g

hotline

bookstore opora grey

Статті/блоги

  • 24 лютого 2017Олена ЧудіновичЩоденний моніторинг – дієвий спосіб економіїСвій внесок у розвиток міста та, відповідно, держави робить відділ енергоменеджменту Львівської міської ради. Громадянська мережа ОПОРА поцікавилась, чим саме зараз займається цей відділ, як впливає на скорочення енергоресурсів та до чого прагне у майбутньому.  
  • 24 лютого 2017Анастасія РомазоваМи не настільки багаті, щоб дозволити собі неякісні ремонти, - Світлана СтруковаУ Дніпрі новостворене ОСББ лише за півроку змогло модернізувати основні комунікації будівлі. Як це вдалось звичайним квартировласникам, поцікавились кореспонденти Громадянської мережі ОПОРА у Світлани Струкової, голови об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Будьонного 75».  
Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2015