Opora

На дільницю в Затурцях на виклик приїхали представники Нацполіції й заразом опитали спостерігача ОПОРИ щодо зафіксованих скарг на роботу комісії. Про це повідомляє спостерігач ОПОРИ.

 

Станом на 19:30 у Затурцівській об’єднаній територіальній громаді у Волинській області спостерігачі ОПОРИ фіксують масові скарги на роботу членів дільничної виборчої комісії № 070454, що знаходиться в центрі ОТГ.

 

На виборчій дільниці № 070454, що знаходиться в центрі Затурцівської об’єднаної територіальної громади на Волині, голосування розпочалось о 8:20. Суттєвих порушень, які б могли вплинути на перебіг голосування, спостерігачі ОПОРИ не зафіксували.

 

У Затурцівській сільській об’єднаній територіальній громаді на Волині склад дев’яти дільничних виборчих комісій сформовано із 110 представників кандидатів, партій та голови районної виборчої комісії. Про це повідомляють представники Громадянської мережі ОПОРИ у Волинській області.

 

Затурцівська сільська виборча комісія об’єднаної територіальної громади зареєструвала 115 кандидатів у депутати до відповідної сільської ради та четверо кандидатів на посаду Затурцівського сільського голови ОТГ. Про це стало відомо Громадянській мережі ОПОРА у п’ятницю, 1 грудня 2017 р.

 

Затурцівська сільська виборча комісія на Волині сформувала виборчі округи, де кількість виборців у найбільшому окрузі в п’ять разів перевищує кількість виборців у найменшому окрузі. Постанову № 4 «Про утворення виборчих округів» ТВК прийняла 15 листопада 2017 р.

 

Про особливості процесів голосування, підрахунку голосів, прийому виборчої документації та встановлення підсумків і результатів перших виборів у 19 громадах на Волині розповіли представники Громадянської мережі ОПОРА у Волинській області під час прес-конференції «Вибори в ОТГ на Волині: результати громадського спостереження за процесом голосування та підрахунку голосів». Захід відбувся у вівторок, 31 жовтня, у Луцьку.

 

На Волині 30 жовтня спостерігачі ОПОРИ виявили у приміщенні територіальної виборчої комісії секретаря ДВК з печаткою і ще не зданою виборчою документацією. А станом на 17:00 30 жовтня члени іншої ТВК розійшлися, не встановивши підсумків голосування і результатів місцевих виборів.

 

Станом на 07:00 30 жовтня спостерігачі ОПОРИ продовжували працювати у п’яти територіальних виборчих комісіях: Любомльській міській, Іваничівській та Любешівській селищних, Боратинській та Дубечненській сільських. За ніч з 29 на 30 жовтня у зазначених громадах було зафіксовано 15 фактів складання дільничними виборчими комісіями «уточнених» протоколів. Ще одну ДВК залишили для перерахунку бюлетенів через грубе порушення.

 

О 20:00 у кількох ДВК Костянтинівської ОТГ Херсонщини зникло світло. Про це повідомляє спостерігач Громадянської мережі ОПОРА.

 
facebook logos PNG19750 greytwitter PNG29 grey2instagram greyyoutube PNG19 greyOPORA Githubtelegram PNG34 greyAndroid grey

rada grey

zhytlo grey

mapa 2015 grey

 digest gray

rada4you g

Статті/блоги

Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018