Opora

Щоб навчити лучан економити у побуті до 30% енергетичних ресурсів, Громадянська мережа ОПОРА розповіла про правила заощадження води, електроенергії та тепла. Інформаційна зустріч «Енергоефективність – крок до економії» відбулася 15 лютого.

 

24 січня у приміщенні Луцького міського центру зайнятості відбулась інформаційна зустріч на тему «Прості заходи економії енергоресурсів вдома», яку організувала Громадянська мережа ОПОРА.

 

За результатами цьогорічного національного моніторингу прозорості, відкритості, підзвітності діяльності органів та посадових осіб місцевого самоврядування, Луцька міська рада посіла перше місце. Її індекс публічності становить 79%.

 

Недопуск спостерігачів на ранкове засідання ДВК, голосування без паспорта та недостатня кількість виборчих скриньок й кабінок для голосування, – такі основні порушення, зафіксовані спостерігачами ОПОРИ у дні голосування 11 та 18 грудня у новостворених громадах Волинської області. Про позитивні та негативні тенденції виборів на Волині розповіли представники Громадянської мережі ОПОРА під час прес-конференції 20 грудня у Луцьку.

 

Станом на 7:00 19 грудня у Павлівській та Дубівській громадах Волинської області територіальні виборчі комісії масово відправляли членів ДВК складати уточнені протоколи про підрахунок голосів виборців. Відповідні факти фіксували спостерігачі ОПОРИ.  

 

Станом на 11:00 дня голосування у Волинській області спостерігачі ОПОРИ фіксують нові порушення: спостерігач від партії на дільниці, незакриті списки виборців, недостатня кількість виборчих скриньок. Щодо всіх ознак порушення законодавства представники ОПОРИ склали акти.  

 

Станом на 9:00 у Волинській області усі виборчі дільниці відкрились вчасно. Втім, у селі Павлівка (Павлівська громада) зафіксовано недопуск спостерігачів, недостатню кількість виборчих скриньок і кабінок для голосування, а також виявлено непідписані контрольні талони.

 

Ратнівський районний суд Волинської області задовольнив позовну заяву представників Громадянської мережі ОПОРА щодо відмови у реєстрації її спостерігачів Заболоттівською виборчою комісією для спостереження за виборами у Заболоттівській громаді. Голосування у громаді відбудеться завтра, 18 грудня.  Судове засідання щодо ситуації пройшло у п’ятницю, 16 грудня. 

 

14 грудня на запрошення Луцького міського центру зайнятості Громадянська мережа ОПОРА провела чергову інформаційну зустріч: «Енергоощадність житла. Покрокові дії для вашого будинку».

 

Іваничівський районний суд Волинської області задовольнив позовну заяву політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» щодо зміни виборчого округу кандидата у депутати Оксани Ткачової на перших виборах до Павлівської сільської ради об’єднаної громади, які пройдуть цієї неділі, 18 грудня. Про це спостерігачам ОПОРИ стало відомо у понеділок, 12 грудня.

 
Ми у Facebook Ми у Twitterandroid grayOPORA Github

mapa 2015 grey

tvk grey

rada grey

OSBB grey

zhytlo grey 

rada4you g

hotline

bookstore opora grey

Статті/блоги

  • 24 лютого 2017Олена ЧудіновичЩоденний моніторинг – дієвий спосіб економіїСвій внесок у розвиток міста та, відповідно, держави робить відділ енергоменеджменту Львівської міської ради. Громадянська мережа ОПОРА поцікавилась, чим саме зараз займається цей відділ, як впливає на скорочення енергоресурсів та до чого прагне у майбутньому.  
  • 24 лютого 2017Анастасія РомазоваМи не настільки багаті, щоб дозволити собі неякісні ремонти, - Світлана СтруковаУ Дніпрі новостворене ОСББ лише за півроку змогло модернізувати основні комунікації будівлі. Як це вдалось звичайним квартировласникам, поцікавились кореспонденти Громадянської мережі ОПОРА у Світлани Струкової, голови об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Будьонного 75».  
Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2015