Opora

15 березня у Луцькому міському центрі зайнятості відбулась інформаційна зустріч «Енергозбереження в побуті. Прості поради для кожного», яку провела Громадянська мережа ОПОРА.

 

Щоб навчити лучан економити у побуті до 30% енергетичних ресурсів, Громадянська мережа ОПОРА розповіла про правила заощадження води, електроенергії та тепла. Інформаційна зустріч «Енергоефективність – крок до економії» відбулася 15 лютого.

 

24 січня у приміщенні Луцького міського центру зайнятості відбулась інформаційна зустріч на тему «Прості заходи економії енергоресурсів вдома», яку організувала Громадянська мережа ОПОРА.

 

За результатами цьогорічного національного моніторингу прозорості, відкритості, підзвітності діяльності органів та посадових осіб місцевого самоврядування, Луцька міська рада посіла перше місце. Її індекс публічності становить 79%.

 

Недопуск спостерігачів на ранкове засідання ДВК, голосування без паспорта та недостатня кількість виборчих скриньок й кабінок для голосування, – такі основні порушення, зафіксовані спостерігачами ОПОРИ у дні голосування 11 та 18 грудня у новостворених громадах Волинської області. Про позитивні та негативні тенденції виборів на Волині розповіли представники Громадянської мережі ОПОРА під час прес-конференції 20 грудня у Луцьку.

 

Станом на 7:00 19 грудня у Павлівській та Дубівській громадах Волинської області територіальні виборчі комісії масово відправляли членів ДВК складати уточнені протоколи про підрахунок голосів виборців. Відповідні факти фіксували спостерігачі ОПОРИ.  

 

Станом на 11:00 дня голосування у Волинській області спостерігачі ОПОРИ фіксують нові порушення: спостерігач від партії на дільниці, незакриті списки виборців, недостатня кількість виборчих скриньок. Щодо всіх ознак порушення законодавства представники ОПОРИ склали акти.  

 

Станом на 9:00 у Волинській області усі виборчі дільниці відкрились вчасно. Втім, у селі Павлівка (Павлівська громада) зафіксовано недопуск спостерігачів, недостатню кількість виборчих скриньок і кабінок для голосування, а також виявлено непідписані контрольні талони.

 

Ратнівський районний суд Волинської області задовольнив позовну заяву представників Громадянської мережі ОПОРА щодо відмови у реєстрації її спостерігачів Заболоттівською виборчою комісією для спостереження за виборами у Заболоттівській громаді. Голосування у громаді відбудеться завтра, 18 грудня.  Судове засідання щодо ситуації пройшло у п’ятницю, 16 грудня. 

 

14 грудня на запрошення Луцького міського центру зайнятості Громадянська мережа ОПОРА провела чергову інформаційну зустріч: «Енергоощадність житла. Покрокові дії для вашого будинку».

 
Ми у Facebook Ми у Twitterandroid grayOPORA Github

mapa 2015 grey

tvk grey

rada grey

OSBB grey

zhytlo grey 

rada4you g

hotline

bookstore opora grey

Статті/блоги

  • 09 березня 2017Дмитро КузнєцовЧому східна Україна – центр відновлюваної енергетики?Минулого тижня відбувся Перший тур «Зеленої експедиції». Під час поїздки народні депутати з міжфракційного об’єднання «Зелена енергія змін» разом з науковцями та представниками профільних громадських організацій відвідали Схід України, зокрема Донецьку, Запорізьку та Дніпропетровську області.  
  • 01 березня 2017Олеся ДзьобаЯк за кошти міста і держави покращити життя багатоповерхівки: історія успіху столичного ЖБКОрганізувати спільну роботу та налаштувати на зміни мешканців 250 квартир здається неможливим. Спростувати це твердження вдалося Григорію Тимофійовичу Конюху, голові правління ЖБК «Темп-11», що в Києві, та його помічниці та за сумісництвом бухгалтеру Надії Іванівні Барській.  
Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2015