Opora

Вінницьке ОСББ «Надбужанське 15», що по вул. Льва Толстого, 15, – яскравий приклад прагнення зберегти будинок для майбутнього покоління та покращити рівень життя. Громадянська мережа ОПОРА поспілкувалась з головою правління багатоповерхівки Оленою Йосипівною Бучацькою, аби дізнатись секрети вдалого господарювання.

 

18 грудня в Оратівській територіальній об’єднаній громаді відбулися вибори селищного голови та депутатів до селищної ради.

 

Третій рік поспіль Вінницька міська рада стає об’єктом дослідження рівня Індексу публічності органів місцевого самоврядування міст України. Що змінилося у роботі Вінницької міської ради йшлося сьогодні, 21 грудня, у Вінницькому прес-клубі.

 

18 грудня у 10 об’єднаних територіальних громадах Вінницької області відбулися перші вибори кандидатів на посади сільських, селищних та міських голів і депутатів. У день виборів спостерігачі ОПОРИ зафіксували незначні порушення, що в цілому не вплинули на результати голосування.

 

На Вінниччині у місті Немирів більше чотирьох годин триває підрахунок голосів за кандидатів у депутати та на посаду міського голови. З дільничної виборчої комісії нікого не випускають. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 

На Вінниччині у Тульчинському районі спостерігачами ОПОРИ було зафіксовано факт видачі бюлетеня без пред’явлення паспорта.

 

У місті Немирів на Вінниччині спостерігачами ОПОРИ було зафіксовано факт неопломбованої маленької скриньки для голосування.

 

На Вінниччині у селі Тиманівка Тульчинського району на ДВК №051204 спостерігачам ОПОРИ не дозволяють переміщуватися по дільниці і вимагають сидіти в чітко відведеному місці для спостерігачів.

 

На Вінниччині у день виборів спостерігачі ОПОРИ фіксують недостатню кількість скриньок для голосування. Також на одній ДВК виборці голосують не в кабінках для голосування, а в кімнатах.

 

Сьогодні, 18 грудня, у день виборів на одній з дільниць Вінниччини не були вчасно опломбовані виборчі скриньки. Також у населених пунктах булозафіксовано не зняті агітаційні матеріали. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 
Ми у Facebook Ми у Twitterandroid grayOPORA Github

mapa 2015 grey

tvk grey

rada grey

OSBB grey

zhytlo grey 

rada4you g

hotline

bookstore opora grey

Статті/блоги

  • 24 лютого 2017Олена ЧудіновичЩоденний моніторинг – дієвий спосіб економіїСвій внесок у розвиток міста та, відповідно, держави робить відділ енергоменеджменту Львівської міської ради. Громадянська мережа ОПОРА поцікавилась, чим саме зараз займається цей відділ, як впливає на скорочення енергоресурсів та до чого прагне у майбутньому.  
  • 24 лютого 2017Анастасія РомазоваМи не настільки багаті, щоб дозволити собі неякісні ремонти, - Світлана СтруковаУ Дніпрі новостворене ОСББ лише за півроку змогло модернізувати основні комунікації будівлі. Як це вдалось звичайним квартировласникам, поцікавились кореспонденти Громадянської мережі ОПОРА у Світлани Струкової, голови об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Будьонного 75».  
Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2015