Opora

Вінницьке ОСББ «Надбужанське 15», що по вул. Льва Толстого, 15, – яскравий приклад прагнення зберегти будинок для майбутнього покоління та покращити рівень життя. Громадянська мережа ОПОРА поспілкувалась з головою правління багатоповерхівки Оленою Йосипівною Бучацькою, аби дізнатись секрети вдалого господарювання.

 

18 грудня в Оратівській територіальній об’єднаній громаді відбулися вибори селищного голови та депутатів до селищної ради.

 

Третій рік поспіль Вінницька міська рада стає об’єктом дослідження рівня Індексу публічності органів місцевого самоврядування міст України. Що змінилося у роботі Вінницької міської ради йшлося сьогодні, 21 грудня, у Вінницькому прес-клубі.

 

18 грудня у 10 об’єднаних територіальних громадах Вінницької області відбулися перші вибори кандидатів на посади сільських, селищних та міських голів і депутатів. У день виборів спостерігачі ОПОРИ зафіксували незначні порушення, що в цілому не вплинули на результати голосування.

 

На Вінниччині у місті Немирів більше чотирьох годин триває підрахунок голосів за кандидатів у депутати та на посаду міського голови. З дільничної виборчої комісії нікого не випускають. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 

На Вінниччині у Тульчинському районі спостерігачами ОПОРИ було зафіксовано факт видачі бюлетеня без пред’явлення паспорта.

 

У місті Немирів на Вінниччині спостерігачами ОПОРИ було зафіксовано факт неопломбованої маленької скриньки для голосування.

 

На Вінниччині у селі Тиманівка Тульчинського району на ДВК №051204 спостерігачам ОПОРИ не дозволяють переміщуватися по дільниці і вимагають сидіти в чітко відведеному місці для спостерігачів.

 

На Вінниччині у день виборів спостерігачі ОПОРИ фіксують недостатню кількість скриньок для голосування. Також на одній ДВК виборці голосують не в кабінках для голосування, а в кімнатах.

 

Сьогодні, 18 грудня, у день виборів на одній з дільниць Вінниччини не були вчасно опломбовані виборчі скриньки. Також у населених пунктах булозафіксовано не зняті агітаційні матеріали. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 
Ми у Facebook Ми у Twitterandroid grayOPORA Github

mapa 2015 grey

tvk grey

rada grey

OSBB grey

zhytlo grey 

rada4you g

hotline

bookstore opora grey

Статті/блоги

  • 23 березня 2017Олена ЧудіновичЛуцьке ОСББ – рекордсмен енергозбереженняЛучани продовжують дивувати реальними результатами втілення заходів з енергозбереження. На черзі досить молоде, проте успішне об’єднання співвласників багатоквартирного будинку – ОСББ «Центральна вежа».  
  • 09 березня 2017Дмитро КузнєцовЧому східна Україна – центр відновлюваної енергетики?Минулого тижня відбувся Перший тур «Зеленої експедиції». Під час поїздки народні депутати з міжфракційного об’єднання «Зелена енергія змін» разом з науковцями та представниками профільних громадських організацій відвідали Схід України, зокрема Донецьку, Запорізьку та Дніпропетровську області.  
Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2015