Opora

Провівши досить нескладний аналіз за допомогою локального сервісу rada4you ви можете дізнатися, хто з депутатів міських рад найменше відвідує сесії міських рад, присутній на сесії, але не голосує тощо.

 

У селі Новій Греблі Новогребельської сільської територіальної громади Вінницької області з приміщення  дільниці №050407 видалили члена комісії Віктора Поліщука.  

 

У день голосування на виборчій дільниці Новогребельської громади були присутні представники Вінницького обласного осередку політичної партії ВО «Батьківщина» – депутати Вінницької обласної ради Людмила Щербаківська і Владислав Рой, а також депутат обласної ради, голова фракції «УКРОП» у обласній Раді, Григорій Зозуля.

 

Спостерігачі ОПОРИ у Новогребельській об’єднаній територіальній громаді у Вінницькій області зафіксували поширення друкованих агітаційних матеріалів кандидатів на посаду сільського голови Тетяни Борецької  та Віталія Порхуна без зазначення на них відомостей про замовника, тираж та відповідальної за друк особи.

 

24 грудня на Вінниччині відбудуться перші місцеві вибори в одній об’єднаній територіальній громаді – Новогребельській. Станом на 6 грудня Новогребельська сільська територіальна виборча комісія зареєструвала 5 кандидатів на посаду сільського голови та 69 – у депутати.

 

На Вінниччині у дев’яти територіальних об’єднаних громадах 29 жовтня відбулися вибори. За їх результатами в трьох виборчих округах відбуватиметься повторне голосування, оскільки кандидати у депутати набрали однакову кількість голосів.

 

Під час виборів у дев’яти об’єднаних територіальних громадах Вінниччини спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА не виявили порушень, які б істотно вплинули на результати виборів та поставили під сумнів результати волевиявлення громадян. Проте зафіксували окремі випадки недотримання вимог виборчого законодавства, зокрема невідповідність нормам закону кількості скриньок на виборчих дільницях, відсутність прізвища кандидатки у виборчому бюлетені, а також присутність на дільницях чиновників та депутатів. Про це представники ОПОРИ розповіли сьогодні, 30 жовтня, під час прес-конференції у Вінниці.

 

На Вінниччині у приміщенні ДВК побували народний депутат та депутатка обласної ради. Про це повідомив спостерігач Громадянської мережі ОПОРА.

 

У день виборів на ДВК Гніванської громади були присутні представники Вінницького обласного осередку політичної партії ВО «Батьківщина» – депутатка Вінницької обласної ради Людмила Щербаківська та депутат обласної ради Степан Шимко, а також в. о. голови Тиврівської райдержадміністрації Віктор Бойко.

 

На Вінниччині на одній із ДВК Лука-Мелешківської ОТГ було виявлено, що в бюлетенях не було надруковано прізвище одного з кандидатів у депутати.

 
facebook logos PNG19750 greytwitter PNG29 grey2instagram greyyoutube PNG19 greyOPORA Githubtelegram PNG34 greyAndroid grey

rada grey

zhytlo grey

mapa 2015 grey

 digest gray

rada4you g

Статті/блоги

Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018