На інформаційних стендах, які розміщені на будинках в одному із дворів Житомира наклеєна листівка із зображенням та інформацією про здобутки та пріоритети команди Наталії Чиж, кандидата на посаду міського голови від партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ».

На листівці кандидатка звітує про виконану роботу: «Наша команда організувала: юридичні та житлово-комунальні приймальні; соціальні ярмарки; волонтерський центр з гуртками та курсами; допомогу захисникам у зону АТО; соціальні проекти для літніх людей та тих, хто потребує допомоги; вимірювання рівня цукру в крові та тиску; заходи для кращої безпеки пішоходів та водіїв; спортивні та культурно-мистецькі акції».

Пріоритетними напрямками роботи команди Наталії Чиж є: «Чесні тарифи на комунальні послуги; залучення інвестицій та збільшення кількості робочих місць; забезпечення міста екологічно чистою, дешевою енергією завдяки відновленню ГЕС; реалізацію реформ житлово-комунального господарства; ліквідація стихійних сміттєзвалищ; реформування сфери громадського транспорту; належний аудит ефективного використання бюджетних коштів; проведення соціальних ярмарків екологічно чистої та дешевої фермерської продукції; інвентаризація земельних ділянок».

Samopomish Chyzh

На листівці не зазначені вихідні дані, що є порушенням ч.2 ст. 56 Закону України про місцеві вибори: «Друкований агітаційний матеріал повинен містити відомості про замовника та установу, що здійснила друк, його тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск. Розповсюдження друкованих агітаційних матеріалів без зазначених відомостей забороняється».

Станом на 29 вересня міська виборча комісія зареєструвала Наталію Чиж, як кандидата на посаду міського голови від партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ».

 
 
(#вибори15; #elect_ua; #opora; #опора)
Довідково:

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства черезефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування